ציפוי אלומיניום – להתמודד נכון נגד נזקי הזמן

ציפוי אלומיניום, זו אפשרות שלנו להתמודד עם נזקי הזמן. אלומיניום, היא כידוע מתכת קלה שניתן אף לצבוע אותה בצבעים שונים, היא אינה יקרה ונוחה מאוד לעיבוד. האלומיניום וכל מה שקשור אל ציפוי אלומיניום, זה החומר האידיאלי לבנייה של אלמנטים חיצוניים. היום מצפים גם את ארגז הרוח בציפוי העשוי מאלומיניום, דבר המעניק פתרון תחזוקה מעולה של הגג. הרבה אנשים אוהבים דווקא את המראה הכפרי, במיוחד כשמדובר בגג מרעפים ואולי הם יכולים להירתע מהרעיון של ציפוי אלומיניום , אך יש פתרון, היות וניתן לצבוע את ציפוי אלומיניום בצבע שדומה לעץ. האלומיניום אינו מצריך תחזוקה רבה וזה אחד היתרונות הבולטים שלו. העלות הנמוכה של האלומיניום הופכת אותו לחומר נהדר עבור פרגולות, תריסים, פרופילים לחלונות ועוד. ניתן כאמור לצבוע את האלומיניום או לבקש מבעל המקצוע שיצבע לכם את האלומיניום בצביעה מושלמת וכך יתקבל לכם מוצר מיוחד ואטרקטיבי.

כיצד שומרים על פרופילים מעץ?

מסגרות של חלונות {פרופילים מעץ} דורשות תחזוקה כמו צביעה מחודשת פעם בכמה שנים. חומר כמו עץ, חשוף להרבה נזקים כמו נזקי מזג האוויר וחרקים היכולים להזיק לו. יש הרבה יצרנים של פרופילים מעץ, המעדיפים לצפות את הפרופילים הללו באמצעות ציפוי אלומיניום. השכבה היא מאוד דקה שאינה מוסיפה משקל לפרופיל העץ והציפוי הוא זול ומעניק אורך חיים לחלונות הבית. אם אתם מעוניינים להרכיב חלונות לבית, אינכם מעוניינים לקחת סיכון כמו חומר שהתחזקה שלו תהיה קשה ומסובכת עבורכם, הרבה בעלי בתים היום, מרכיבים חלונות שיש בהם ציפוי מאלומיניום. שכבת האלומיניום, מגנה גם על הקיר וכך גם הציפוי מונע את כניסת האוויר מחוץ לבית.

האם שקלתם פעם להרכיב גג רעפים בציפוי אלומיניום?

היום, בעולם המודרני הרבה אנשים מתקינים כבר גגות מאלומיניום מי שיאהב את המראה של הרעפים הטבעיים, יוכל לצפות אותם עם ציפוי אלומיניום. יש לציין, כי גגות אלומיניום עמידים בפני נזקי הטבע, הם חזקים ואינם מחלידים. התקנה של גגות עם ציפוי אלומיניום שומר אף על בידוד הבית מחום וקור מה שחוסך לנו הרבה את השימוש באנרגיה מיותרת.