שאלות ותשובות על בחירת שיש למטבח

רוצים להחליף את השיש שנמצא במטבח שלכם מזה עשור ואתם לא יודעים איך לבחור שיש חדש? אם כך, הגעתם בדיוק למקום הנכון! כאן ננסה לענות על השאלות הכי נפוצות שקיימות בתחום של שיש קיסר ולכן כדאי לכם לעיין במאמר זה.

איך יודעים מה גודל השיש צריך להיות?

ראשית, כדאי לדעת שיש מטבחים שבהם אין אפשרות להגדיל את השיש מבלי ששוברים קירות ומבלי שנכנסים לשיפוצים רציניים, ושנית, זה תלוי פשוט בצרכים שלכם. אם אתם שייכים לאותם האנשים שאוהבים לבשל ושכל החיים סבלו מכך שלא היה להם שיש מספיק גדול, אז בהחלט כדאי לכם להגדיל את השיש במידה ויש לכם אופציה כזאת.

האם אפשר לבחור שיש באינטרנט?

אומנם זה נכון שאין היום חנויות שמוכרות שיש קיסר למטבח ושלא מציגות את הדוגמאות שלהן בעזרת קטלוג באינטרנט, אך בין זה ובין לבחור כך שיש למטבח יש עוד מרחק. הקטלוגים האלה אומנם יכולים לעזור לכם להתרשם ולהבין מהן האופציות הקיימות, אך אין ספק שלא כדאי לוותר גם על אולמות התצוגה שאליהם אפשר ללכת כדי להתרשם מהשיש.

האם כדאי להשתמש באופציה של הדמיה?

בהחלט כן. האופציה של הדמיה הינה אופציה שחלק מהחברות מציעות ללקוחות שלהם, והאמת היא שזו טכנולוגיה טובה במיוחד. אם קשה לכם לדמיין איך יראה שיש למטבח שאתם שוקלים לקנות, הרי שעל ידי ההדמיה הזאת כבר לא תצטרכו לדמיין ופשוט תוכלו לראות את העתיד.

האם מקבלים אחריות על השיש?

בוודאי שכן, וחשוב מאוד לא לוותר על כך. אתם לא הולכים להוציא מעט כסף על השיש שיותקן לכם במטבח, אפילו אם לא תיקנו אותו בחנות יקרה, ולכן טבעי מאוד שתירצו לקבל עליו אחריות. בשום פנים ואופן לא מומלץ לקנות שיש בחנות שלא מוכנה ולא יכולה לתת לכם אחריות גם על השיש וגם על ההתקנה שלו.

קניית השיש למטבח היא לא קלה כי דווקא בגלל שיש היום כל כך הרבה דוגמאות, לעיתים הבחירה היא מבלבלת. עם זאת, שווה להשקיע ולבחור את השיש שהכי יתאים למטבח שלכם. 
רהיטים בעיצוב אישי