כל שירותי המעבר תחת גג אחד

הקמתה של העיר אשדוד הייתה מלווה בקשיים רבים. לאחר מבצע קדש נתקבלה, בסופו של דבר, ההצעה של בן-עמי להקים נמל בסמוך לעיר ולבנות בה תשתית כלכלית. החברה לפיתוח אשדוד היא שפעלה למען הקמת העיר.

הובלה באחריות

מטרת החברה של הובלות באשדוד היא לבצע את כל שירותי ההובלה הנדרשים ללא גרימת נזק. החברה המתמחה בנושא הובלות באשדוד זוכה תמיד לביקורות טובות מלקוחותיה, כי היא מבטיחה מתן שירות יעיל, איכותי ומסודר.

מתן כל שירותי ההובלה

חברת הובלות באשדוד מציעה ללקוחות את מרב שירותי ההובלה. הובלת דירות ומשרדים וכן מטענים שונים, פירוק והרכבה של רהיטים, אריזות מטען וביטוח מטען מלא. הובלת רהיטים וזכוכית, חלונות ראווה ויצירות אמנות שונות.

מעיירת עולים – לעיר של ממש

אשדוד נחשבת לעיר הגדולה ביותר בארץ בתחום קליטת העלייה. מעיירה של עולים חדשים הפכה  העיר אשדוד לעיר הכוללת 230,000 תושבים. העיר אשדוד נבנתה על ידי העולים. הם יצרו בה אחידות חברתית שלא פגעה בייחודה של העיר.

מבנה העיר

העיר בנויה על בסיס של רובעים. בכל רובע קיימים מרכז מסחרי, מתנ"ס לרווחת התושבים, וכן מרכזי תרבות, מוסדות חינוך ושירותים קהילתיים. מבנה העיר תוכנן מראש, מה שתרם להצלחתה של העיר בארץ.

התמחות בהובלה בינלאומית

בנוסף להובלת דירות בעיר, מתמחה החברה של הובלות בתל אביב גם בהובלות בינלאומיות. החברה היא בעלת ניסיון רב. החברה מציעה ללקוחות השונים הובלה של מטענים תוך שמירה על איכות גבוהה ובמחירים הסבירים ביותר.

העיר אשדוד נחשבת לעיר נמל. אחד מהסמלים המייחדים אותה הוא נמל אשדוד. נמל אשדוד נחשב לאחד משלושת הנמלי המסחר בארץ, בנוסף לנמל חיפה ולנמל אילת.

אם אתם צריכים בעל מקצוע מומלץ - פה זה המקום למצוא אחד.