קבלן בנייה

קיימים שירותים רבים ומגוונים שניתן לקבל כאשר פונים אל קבלן בנייה. קבלן בנייה נותן לכם שירותים החל משיפוץ קטן ובסיסי, עד בנייה של בתים ועסקים שלמים.

יש הפונים אל קבלן בנייה כדי לעשות ריצוף קרמיקה בבית. במקרה של ריצוף קרמיקה המחיר תלוי במספר המטרים הרבועים שאתם צריכים לרצף. מחיר למטר רבוע במקרה של שירותי ריצוף שאתם רוכשים ינוע בין 195 עד 240 ₪.

הרבה אנשים מעצבים מחדש את בתיהם בעזרת בניית קירות גבס. קירות גבס מאפשרים ליצור בתוך חלל גדול שני חדרים, זה טוב לדוגמא אם אתם רוצים ליצור חדר לעוד ילד וכיוצא בזה. קירות גבס ברוחב של 10 ס"מ לוחות בגובה 12 וחצי מטר יעלו לכם בדרך כלל בין 115 ועד 150 ₪ למטר אחד.

כפי שמוסיפים קירות גבס, יש מקרים בהם רוצים דווקא לפתוח את החלל ולהפוך אותו לרחב יותר ופתוח יותר. במקרה כזה מורידים והורסים קירות בטון או מחיצות בלוק במקרים כאלה המחירים ינועו בין שמונים ₪ למאה ₪ למטר רבוע.

פירוק קירות גבס הוא זול יותר כי מדובר בעבודה קלה יותר וזריזה יותר אם תרצו לפרק קירות גבס בדירתכם או בבית העסק שלכם כמו חנויות או אולמות אירועים תצטרכו לשלם לקבלן בנייה סכום של 30 עד 70 ₪ למטר רבוע.

אנשים רבים מחליפים או מחדשים את הריצוף בביתם לצורך יצירת ריצוף חדש יש לפרק כמובן קודם את הריצוף הישן אלא אם כן אתם מתמחרים עם קבלן בנייה מחיר לכלל הפרויקט של הריצוף תצטרכו לשלם בנפרד על פירוק הריצוף הישן. פירוק ריצוף ישן יעלה כולל פירוק פנלים בין 35 עד 80 ₪ למטר רבוע. גם בניית הריצוף החדש יעלה לכם סכום לפי מטר רבוע. כאשר מתקינים ריצוף גרניט פורצלן למשל המחיר למטר רבוע כאשר מרצפים אריחים בגודל 33 על 33 ס"מ יעלה לכם בין 255 עד 280 ₪ למטר.

חיפוי קיר בקרמיקה של 20 על 20 ס"מ יעלה קצת פחות, חיפוי קיר יעלה לכם 185-240 ₪ למטר רבוע. יש עוד מגוון שירותים אשר קבלן בנייה מספק ויש כמובן טווח מחירים רחב בין קבלן לקבלן לבין סוג עבודה לאחרת.