שיש למטבח \ שיש קיסר

המגמה החדשה והמעניינת, בתחום המטבחים ברחבי העולם, היא מטבחים מן הסוג החשמלי. המטבחים האלה מופעלים על ידי מנוע חשמלי.

חשיבותו של שיש למטבח

כאשר אתם מבקשים לרכוש שיש למטבח, הרי שעומדות בפניכם תצוגות חדשניות בנושא, שבוודאי יעניינו אתכם. שיש למטבח נחשב לאחד מן הגורמים החשובים ביותר מבחינת יעילות השימוש בו. כמו כן, שיש למטבח משמש גם כעיצוב נאה למטבח.

בחירת שיש למטבחים

אין להתפלא על כך שצורתו החיצונית של המטבח מושפעת, בלי ספק, מן הסוג של השיש ממנו הוא מורכב וכן גם מצבעו של השיש. המטבח מושפע גם מהגימור של שיש שיש סיליסטון אותו תבחרו. מכאן שבחירת שיש למטבח היא משימה לא קלה. לכן יש לבחור בשיש למטבח בזהירות וביעילות.

שיש למטבח – לא רק כמשטח עבודה

המטבח נחשב למרכז חיי המשפחה. לאחרונה נפוצה הדעה לפיה שיש למטבח כבר אינו משמש רק כמשטח עבודה לבישול, למשל. ניתן להשתמש בו גם למטרות אחרות. לכן, יש לראות את המטבח באופן שונה יותר. כי כיום נפוץ ביותר השימוש בשיש, או לשם הדיוק  באבן קיסר. השימוש של שיש קיסר אמור גם לגבי כיורים, כמובן, וכן משתמשים בו גם לחיפוי ארונות מטבח ולחיפוי הדלפקים הממוקמים בו.

הבחירה באבן קיסר

יש לזכור כי שיש קיסר הוא הרכב של החומר הנקרא קוורץ איכותי, המשמש את המטבח על כל חלקיו השונים. כך נוצר מראה מושלם למטבח. המשטח של שיש קיסר נחשב לקל לשימוש ונוח ביותר. כמו כן נוצר מרחב המאפשר למעצבי המטבח וללקוח לבחור כמעט בכל גוון לשיש, מן ההיצע הרב, המרחב גם מאפשר את ביצוע המבנה והגימור לפי דרישה.

כיורים בנויים

במטרה לשמור על מראה מושלם של המשטחים העומדים לרשותנו במטבח, משלבים כיום במטבח כיורים בנויים. כיורים אלה נחשבים לחלק בלתי נפרד מן השיש למטבח הנחשב למשטח עבודה.

אפשרות נוספת היא התקנה של אגנית בלתי נראית, וכן למקם את הכיור כהמשך רציף של השיש. הכיורים חסרים פתח ניקוז, שבמקומם משתמשים בפתחים בלתי נראים הממוקמים בצידי הכיור.