גגות אלומיניום

בנייתם של גגות העשויים ממתכת מופיעה בסוגים שונים של חיפויים, כמו חיפוי ישר, חיפוי בצורה עגולה ומשוננת וכן הלאה. מדובר בגג קבוע הנחשב לעמיד ביותר בכל אקלים שהוא. כמו כן ניתן להוסיף לגג זה גם רעפים אדומים שישדרגו את מראה הבית.

גג אלומיניום המתאים למרפסת

רבים מאיתנו שואפים לשדרג את בתיהם, אך נרתעים מכל מה שכלול בביצוע שיפוצים ועיצוב מחדש של הבית. יש לציין כי התקנת גגות אלומיניום אינה מורכבת ולא נמשכת זמן רב. גגות למרפסת מהווים תוספת נאה לבית. אם נמנעתם מלשבת במרפסת בשל השמש הקופחת, הרי שמעתה תוכלו ליהנות מן הבידוד שיאפשר קרירות ונעימות בימות הקיץ החמים. כדאי, כיום, לנצל כל פינה בבית, כולל המרפסת, כי הדירות קטנות יותר. יש לציין כי גגות אלומיניום מתאימים לכל מרפסת שהיא.

גגות אלומיניום מתקפלים

כיום קיימים גם גגות אלומיניום מתקפלים. הגגות האלה מאפשרים ליהנות מחום השמש, אך גם מן הקרירות בימי הקיץ החמים. גג האלומיניום גם יאפשר לכם להפוך את המרפסת שבביתכם, לחדר נוסף, שישמש אתכם למטרות שונות.

קירור הרכב

גגות המתכת לחנייה מספקים הצללה לרכב. בכך הם מונעים דהיית צבע המתכת של הרכב ומגנים עליו. החשוב ביותר הוא קירור הרכב ומניעת התחממותו. כך, ביום קיץ לוהט תוכלו ליהנות מקרירות מיידית בתוך הרכב, מבלי לחכות בדריכות עד להשפעת המזגן.

פינה נאה בגינה

גגות מתכת לחצר הבית יתאימו למי שמבקשים ליצור לעצמם ולבני ביתם פינה נאה בגינה. גגות המתכת נחשבים ליעילים יותר מפרגולות העץ שאינן עמידות בשמש הקייצית והחמה בארץ. ניתן לעצב את הגגות האלה בצורות יפות ושונות להנאתכם.

סגירת המרפסת

קיימת אפשרות לסגור את המרפסת ולהפוך אותה לחדר שמש. על ידי גגות המתכת תוסיפו לכם חדר חדש בבית. חדרי השמש מצוידים בחלונות גדולים המוצפים באור השמש. היתרון של הבנייה באמצעות גגות אלומיניום הוא המהירות הרבה בה מתקינים גג מסוג זה. לכן לא תפריעו לשכניכם בתהליך ממושך של התקנת הגג. כך תוכלו ליהנות מן הטבע והנוף וכן מאור השמש, גם באופן פרטי בביתכם.