שיש למטבח – מורה נבוכים.

בבחירת שיש למטבח ראוי לעצור רגע את כל תהליך השיפוץ שלקחנו על עצמנו ולשאול שאלה פשוטה. מה למעשה אנו רוצים מהשיש שלנו? מה חשוב לנו ממשטח העבודה המרכזי של המטבח? האם הוא צריך להתמודד עם עבודה אינטנסיבית במשך שעות רבות של היום? האם הוא צריך לנצוץ ולהבריק גם לאחר שנים כדי שאת הבוהק שלו ניתן יהיה לראות גם מהסלון? האם הוא צריך להיות בגוון מסוים כדי שיתאים לסגנון העיצובי שלנו? האם הוא צריך להתאים למסגרת תקציבית מסוימת? ואם כן, מהי?

רק עם תשובות ברורות תוכלו למעשה להתקדם בין האופציות השונות ולהחליט מה נכון עבורכם. יש שיש אחד שיודע לתת מענה טוב לכל הסוגיות האלה וזהו כמובן שיש קיסר. שיש קיסר הוא הבחירה של רבים ולא בכדי – הוא באמת מתייחס לכל הסוגיות שנידונו. הבה נראה כיצד:

1. עוצמה – שיש קיסר הוא ממשטחי העבודה למטבח החזקים ביותר שקיימים כיום בשוק המטבחים. מדובר במשטח חזק במיוחד המיוצר בתהליך המשלב קוורץ שהוא כידוע יסוד מאוד חזק. לא פלא שמטבחים אלה נוטים להחזיק מעמד זמן רב במיוחד וגם תחת עבודה אינטנסיבית.

2. נוחות – משטחי העבודה של אבן קיסר ניתנים לייצור לפי ספציפיקציה מדויקת ולמעשה הם מספקים נוחות עבודה מקסימלית.

3. עיצוב – מאחר ומדובר הוא בחומר סינתטי ניתן לשלב בו צבעים וגוונים רבים ובכך ליצור התאמה עם כמעט כל סגנון עיצובי שניתן להעלות על הדעת. כמו כן ישנה אפשרות לטקסטורות כולל מספר אופציות של דפוסים בתלת מימד המהווים היות בחירה פופולרית במטבחים מודרניים.

4. תקציב – מהבחינה הזו אבן קיסר אינה ממקמת את מוצריה במחיר גבוה כלל. אמנם היא מציעה מספר מוצרי פרמיום במחירים יותר גבוהים אך ככל המחירים של אבן קיסר לא יקרים מאוד והתמורה לכסף הינה מהגבוהות בתחום משטחי העבודה.

אם כן שיש מתוצרת אבן קיסר יהווה בחירה נבונה עבור כל מי שרוצים לשפץ את המטבח או סתם לרענן אותו עם שיש חדש. אין זה פלא כי דירות חדשות הנמסרות עם מפרט יוקרתי בוחרות לא פעם בשיש של אבן קיסר.