שאלות ותשובות אודות בחירת מנעולן

אין דבר יותר מבאס מאשר להיתקע מחוץ לדלת הבית לאחר שגיליתם שאיבדתם את המפתח שלכם או שנעלתם את עצמכם בטעות מחוץ לרכב שלכם. מקרים שכאלה קורים לכל אחד ואחת מאיתנו וחשוב שנדע שיש מוצא במקרים האלה ואין צורך לאבד את העשתונות ולהתעצבן. באמצעות שיחת טלפון אחת מהירה לחברת מנעולנים, תוכלו לקבל שירות מהיר, יעיל, אמין ומקצועי המבוצע על ידי מנעולן מוסמך. להלן שאלות נפוצות בתחום המנעולים ופריצת הדלתות.

מה תפקידו של המנעולן?

המנעולן הוא אדם שתפקידו הוא לפרוץ דלתות של בתים, רכבים, כספות וכל מה שצריך על מנת לחלץ אתכם במקרה הצורך. אנשים רבים מזמינים מנעולן כאשר הם נתקעים מחוץ לבית או כאשר שכחו את מפתחות הרכב בפנים ונעלו את הרכב. מקרים אלו הם מאוד מתסכלים ומייאשים והמנעולן הוא האיש אליו אתם צריכים לקרוא בסיטואציה שכזו. מנעולנים יודעים כיצד לפרוץ בצורה יעילה, מקצועית ונקייה את המנעולים ולהתקין מנעולים אחרים במקומם.

איך בוחרים את המנעולן?

כמו בכל תחום במשק, גם בתחום המנעולנים ניתן למצוא שלל של בעלי מקצוע. כאשר אתם בוחרים מנעולן חשוב מאוד שתקפידו שאותו בעל מקצוע הוא מיומן, מקצועי, אחראי, עם תעודת יושר מהמשטרה ורישיון לעסוק בתחום פריצת המנעולים. המנעול הוא השער לבית שלכם, לעסק שלכם, לרכב שלכם או לכספת שבביתכם. אתם אינכם רוצים להפקיד את הרכוש הזה בידי איש שאינו אמין ומקצוען. לכן, אל תתפשרו במקרה זה והזמינו רק מנעולנים מקצועיים ורצוי כי המנעולן אותו תזמינו יהיה מחברת מנעולים מוכרת, בעלת מוניטין רב שנים וניסיון.

מה מייחד את המנעולן מפורץ רגיל?

לפרוץ מנעול באמצעות כוח ומכשור חשמלי כמעט כל אחד יכול. נכון שיש מנעולים של כספות שמאוד יהיה קשה לפרוץ גם עם מסורים ויתר מכשור חשמלי מאסיבי. אולם, רוב המנעולים, הביתיים, אלו של הרכב ואלו המשמשים אתכם לנעול את משרדכם הם מנעולים סטנדרטיים. אתם אינכם רוצים שאותו בעל מקצוע שתזמינו ישבור לכם את הדלת כולה על מנת לפרוץ את המנעול ויהרוס את כל המנגנון. לכן, חשוב שתזמינו איש מקצוע שיודע כיצד לפרוץ את המנעול מבלי לגרום להרס מיותר ומבלי לשבור את הדלת או את המנגנון.