שאלות ותשובות על התקנתם של דודי חשמל ודודי שמש

לחיות בבית ללא מים חמים זה משהו שאי אפשר, וגם לא צריך, להתרגל אליו. לכן כדאי לכם לדאוג כבר עכשיו להתקנת דוד שמש או דוד חשמל בבית שאתם בונים לעצמכם, ואין ספק ששווה לכם להתעסק בכך עוד לפני הכניסה אל הבית החדש. אם יש לכם שאלות בנושא אז כדאי שתקראו את המאמר המובא כן, כי הוא כולל את כל המידע שיעזור לכם לבחור מתקין מקצועי וטוב.

האם יש יותר יתרונות לדוד שמש או לדוד חשמל?

באופן כללי בהחלט ניתן לראות שהמגמה של השנים האחרונות היא לעבור להתקנה עיקרית של דודי שמש, והסיבה לכך היא מובנת. יש שמש כל כך חזקה בישראל, אז למה לא לענות בה שימוש ולמה לא לחמם בעזרתה את המים? מהבחינה הזאת דוד שמש עדיף, אך מצד שני, בדרך כלל ההתקנה שלו יותר יקרה מהתקנה של דוד חשמל, כך שלכל משפחה יכול להתאים משהו אחר.

האם יש חברת התקנות שעדיפה על אחרות?

כמו שקורה בהרבה תחומים אחרים, גם כאשר מדברים על התקנות של דודי שמש או של דודים חשמליים זה ברור שיש חברות שהן יותר מובילות מאחרות. כדי לאתר חברות מובילות אפשר לעשות חיפושים קצרים באינטרנט או לקבל המלצות ממי שכבר התקין דוד בבית.

האם שירותי תיקונים ניתנים על ידי המתקינים?

בדרך כלל תיקון דוד שמש או תיקון דוד חשמל יכול להיעשות על ידי החברה שמתקינים את הדודים. יחד עם זאת, מאוד כדאי לברר לגבי זה אל מול החברה המבצעת, כי לא כדאי להגיע למצב שבו דרוש לכם תיקון דוד שמש או תיקון דוד חשמל ואין לכם אל מי לפנות.

האם ההתקנה כוללת אחריות?

בוודאי שכן, וחשוב מאוד לברר זאת אל מול החברה שמגיעה להתקין. לא קונים היום דודים ללא אחריות וגם לא מזמינים התקנה שעליה אי אפשר לקבל אחריות מהחברה המבצעת.

לסיכום, על ידי סקר מאוד קצר אתם יכולים למצוא חברות רבות שעוסקות בהתקנה של דודי שמש ודודי חשמל וכך תוכלו למצוא את החברה הטובה ביותר.