קבלני בנייה ושיפוצים- מציאת פתרונות אחסון יעיליםבתקופות רחוקות, מלפני עשרות אלפי שנים, חייו של האדם היו קשים בכמה וכמה מישורים. במשך מרבית שעות היממה היה עסוק בחיפוש אחר מזון דרך שיטוטים ברחבי היערות, שם היה נוהג ללקט גרגירים, שורשים או פירות בר. באופן תמידי היה עליו להיות דרוך וערני לקראת אי אלו סכנות והופעה של אויבים וגורמים בלתי רצויים. בימים ההם הקשרים המשפחתיים היו שונים בתכלית מאלו של היום, ואין זה מפתיע לאור הצורך הגובר של האדם לספק עבור עצמו תנאי מחייה הולמים, אשר לשם כך הוקדשו כל מאמציו ופעילויותיו. 

ההתפתחות המשפחתית והחברתית לאורך ההיסטוריה 


היחסים המשפחתיים כמו גם הקשרים החברתיים עברו מהפך לצד גילוי האש. שינויים משמעותיים אלו טבעו את חותמם בכל הנוגע להתפתחות החברתית מאז ועד היום ובפרט ביחס לקשרי המשפחה. עם כיבוש האש החלה האישה להימצא זמן רב יותר בחללי הבית ולדאוג להבערתה של האש שמא תכבה חלילה. מרחב המגורים הפך בהדרגה למקום חם ומוקד משיכה עבור הגברים ששוטטו ביערות. כתוצאה מכך, נוכחותו של האדם בבית משפחתו הלכה וגברה והוא נהג לבלות פרק זמן ממושך יותר עם בני משפחתו. 

מציאת פתרונות אחסון 


בתקופתנו אנו, כל בית או דירת מגורים פרטית מהווה עולם ומלואו בזעיר אנפין, שכולל בחובו כמות בלתי מבוטלת של חפצים ואביזרים שונים, שאת חלקם לא ניתן היה לחזות מעולם. יחד עם זאת ישנם כמה וכמה חפצים שנמצאים במרבית הדירות והבתים, ולפיכך מחייבים מקום אחסון הולם ונאות. חפצים אלו מזוהים לרוב עם מוצרי הנעלה וביגוד, ספרים ומסמכים שונים, כלי מטבח ושולחן, מזוודות, צעצועים, מכשירי חשמל וספורט, כלי רחצה לאמבט ועוד. נוכחותם של פריטים אלו מחייבים פתרונות אחסון יעילים במסגרת תכנון בתים. 

כמות החפצים שמצויה בכל בית ובית הינה אדירה לאין ערוך, ואנו לרוב מתוודעים לכך כאשר אנו מתכננים מעבר לדירה חדשה המחייבת פינוי דירות וארגון תכולת הבית. במסגרת תכנון הבית ישנו צורך להקדיש תשומת לב מרכזית למקומות האחסון, כאשר כל קבלן בנייה ושיפוצים שם עובדה זו בראש סדר עדיפויותיו.