בניית מבנים יבילים

מבנים יבילים הנדסיים מהווים חלופה מועדפת במקרים רבים ובמקרים אחרים, גם כברירת מחדל הם נותנים מענה טוב לצרכים שונים- הן למגורים והן כמשרדים.  יתרונותיהם של מבנים יבילים ותועלתם רבים וברורים:

  1. זמן הקמתם מהיר.
  2. עלותם נמוכה.
  3. קל לנייד אותם ממקום למקום. קל לחבר אותם לתשתיות קיימות ולנתק אותם מהם, כאשר נדרש להעבירם למקום אחר.
  4. הם תורמים לאיכות הסביבה מאחר שאין כל פסולת שנותרת לאחר בנייתם.
  5. הם אינם פוגעים באיכות חייהם של השכנים ואינם משבשים את שגרת חייהם.
  6. אין "אתר בנייה"- במירכאות ובלעדיהם, היות שהמבנה היביל מורכב במקום אחד ומובל בשלמותו למקום שבו הוא אמור להיות מוצב.
  7. הוא מאפשר חיסכון ניכר באנרגיה מאחר שיש בו בידוד תרמי.

מבנים ניידים הנדסיים שנבנים עבורכם על ידי אחת החברות המובילות של מבנים יבילים בארץ יתנו לכם מענה מיטבי לצרכים שונים, לרבות מבנים יבילים המשמשים כמרחבים מוגנים.

לרשותכם מבנים יבלים של חברה המייצרת ומשווקת אותם בכפוף לתקני האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים ביותר. המבנים עשויים מחומרי גלם עמידים בפני גורמי שחיקה ובליה שונים.

מבנים יבילים- מענה מיטבי לצרכים משתנים

החברה דואגת לכל "שרשרת המזון" של מבנים יבילים הנדסיים, החל בשלב התכנון הראשוני שלהם וכלה בהצבתם, כבית מוגמר לכל גבר ועניין ולכל מטרה ושימוש שהם, במקום המיועד להם.

החברה מעסיקה מהנדסים ואדריכלים המוצאים פתרון גם לבעיות הנדסיות מורכבות ולעיצובים מורכבים על פי דרישת הלקוח. כמו כן החברה מטפלת ומסדירה את כל היתרי הבנייה הנדרשים.

בניגוד לבנייה קונבנציונאלית, עלפי דרישה או צורך ניתן לבצע שינויים במבנים יבילים במהירות ובקלות, ללא הרס תשתיות.

בעולם שבו עצם השינוי הוא המשתנה הקבוע היחיד- רבים מאתנו מחליפים מקומות ועבודות. בשלב כל שהוא חלקנו עשויים להיזקק למבנה יביל, אם לצורך מגורים – זמניים או קבועים- ואם לשימוש בו כמשרד. האפשרות להסתייע במוצר ובשירות של חברה מקצועית, אמינה ומנוסה, המספקת מבנים יבילים לכל מטרה מאפשרת לנו להתארגן מבעוד מועד לקראת עתיד של שינויים – אם בלתי צפויים ואם כאלה שאנחנו, מרצוננו, מחוללים אותם.

כמעט בכל רגע נתון נוסעים בכבישי בארץ משאיות גדולות המסיעות מבנים יבילים למקומות שונים. די במראה עיניים מהיר כדי להיווכח כי מדובר בבית שלם, בנוי מבעוד מועד, המיועד להצבה במקום שבו הוא אמור להיות מוצב.

על מנת לקבל מידע נוסף על אודותיהם של מבנים יבילים הנדסיים  ניתן ליצור קשר עם נציי השירות של החברה ולהיווכח במו עיניכם במבנים בתהליך בנייתם במפעל מיוחד שבו הם מיוצרים.

תוכלו לשמוע חוות דעת ממקור ראשון ובלתי אמצעי מפי מי שמתגוררים במבנה יביל או עובדים בו בשמשו כמשרד. העובדה כי השימוש במבנים יבילים רווח ונפוץ במקומות שונים בכל רחבי הארץ מעיד על הביקוש הגדול הקיים למבנים מסוג זה.