פינוי דירה לפני שיפוץ במרכז

הרבה מאוד אנשים, מעוניינים לשפץ את דירתם משתי סיבות, האחת היא להעלות את ערך הנכס לפני מכירתו, והשנייה היא פשוט להרגיש נעים ונוח בבית משופץ ומעוצב להפליא. על מנת לשפץ הדירה חייבת להיות ריקה מחפצים מיותרים, זה יקשה על עבודת המשפצים וגם הריהוט ייהרס או כל מה שנמצא בסביבה. יש חברות של פינו דירה המתמחות בפינוי לפני שיפוץ. תמיד יש ליידע את החברה של פינוי דירות לשם מה אתם זקוקים לפינוי, כך הם ייערכו בהתאם, לגבי הלוגיסטיקה וכל הציוד אותו הם צריכים להביא. גם כשמשפצים דירה מההתחלה, יש להרוס חלקים ממנה, על מנת לחדש אותה בדרך יעילה. הריסות אלה יוצרות פסולת מאוד מסוכנת כמו ברזל חלוד, זכוכיות שבורות אבנים ועוד. מי שמשפץ ללא חברת פינוי דירה יכול לסכן את עצמו ואת הדיירים בבניין בו נעשה השיפוץ. לחברות פינוי דירות יש את המכולות המיוחדות המיועדות לשיפוץ דירה, בתום השיפוץ, חברת פינוי דירה מעבירה את פסולת הבניין למקום המיועד לכך ומורשה מטעם העיריה.

מדוע שיפוץ ופינוי דירה לפני שיפוץ זה אינו קל?

אם אנו מעוניינים לשפץ את חדר השינה או המטבח זה לא הולך להיות לנו קל. ישנם חפצים ישנים שיישארו בכל זאת בדירה או בבית, ולכן לאחר השיפוץ אנו עלולים להחליט כי עלינו להחליף את כל הריהוט, כי העיצוב אינו מתאים לריהוט הישן. כדאי למיין את הפריטים וכאן חברת פינוי דירה   תיכנס לתמונה, היא תעזור לנו לפנות את הפסולת למקום מורשה וגם את הריהוט אותו אנו מעוניינים לזרוק, החברה של פינוי דירה כבר תמצא בו שימוש יעיל. שיפוץ דירה גורם גם להרבה פסולת בתוך הדירה, כמו הפסולת שנפלה מהריסת הקירות, קילופי צבע וטיח ועוד. לפני שמחזירים לדירה ריהוט או חפצים, יש לבצע ניקיון יסודי ולהשתמש בחומר ניקוי מיוחדים ומקצועיים שרק חברות לפינוי דירות המתמחות גם בניקיון לאחר שיפוץ יודעות באילו חומרים כדאי להם להשתמש.

מתי ובאיזו תקופה מומלץ לבצע פינוי לפני שיפוץ?

 לרוב כדאי לבצע שיפוץ ופינוי דירה בתקופת האביב והקיץ, זה הרבה יותר קל, אין בוץ, הקור לא מפריע וניתן לבצע את העברת הרהיטים ופינוי הפסולת בקלות יותר מאשר בימי החורף.