בנייה עד המפתח

בנייה מבנים עד המפתח
בנייה עד מפתח בידי מי נאציל את הסמכות?

מה זה בנייה עד מפתח?
בנייה עד מפתח היא למעשה שיטת בנייה אשר מתבצעת על ידי גורם מוסמך אחד והוא אחראי על כל פרויקט הבניה. שיטת בנייה זו נקראת גם "קבלן מפתח" או "קבלן עד מפתח", כאשר במהלך ההתקשרות בין הלקוח לקבלן מתגבש באופן משותף המפרט הטכני של פרויקט הבניה העתידי. בנייה עד מפתח, תתבצע באחריותו של הקבלן האמון על ניהול ובניית הפרויקט כאשר הוא יהיה זה שיבצע את כל עבודות הבנייה הנדרשות במסגרתו של הפרויקט.
הסכמי התקשרות ראשוניים בין הקבלן ללקוח
המפרט הטכני יכלול את הנתונים הבאים, אביזרי החשמל, סוג הרצפות, דלתות, חלונות וכיוצא בזה. חשוב לציין שחלק אינטגראלי מהסכם ההתקשרות שבין הלקוח לקבל הינו המפרט הטכני ותפקידו כאמור הוא לציין את כל תכולת המפרט במטרה לספק מענה הולם לצרכי ודרישות הלקוח.

למעוניינים עיצוב פנים אצל אחת המעצבות המובילות בתחום
במידה והלקוח מעוניין לבצע בכוחות עצמו עבודות מסוימות ופשוטות יותר במהלך פרויקט הבנייה, כמו למשל בחירת הריהוט או רכישתו, מעקות, שערי כניסה וכיוצא בזה, עליו ליידע את הקבלן בנוגע לכך שהוא יבצע רק את החלקים המרכזיים במהלך הבנייה.
בחירת קבלן מפתח- גורמים המחייבים התייחסות
חשוב מאד לזכור שמדובר בסדר גודל נרחב של פרויקט ועל כן שומא עלינו לבחור איש מקצוע אמין, מנוסה ומוסמך בתחום. כיצד אם כן נדע לזהות גורמים מקצועיים על פני "חובבנים". ראשית עלינו לבדוק מול הקבלן שאכן הוא עוסק בתחום זה, למעלה משבע שנים. לאחר מכן רצוי ואף חובה לערוך סיור באתרי בניה בהם אותו הקבלן מבצע את עבודות הבנייה, ובפרט בזמן שהם נמצאים בשלבים הראשוניים של הבנייה, היינו תכנון השלד המבני.
חברת משה דהן, קבלן בנייה בע"מ - מקצוענים בתחום
חברת משה דהן, קבלן בנייה בע"מ, יכולה להעניק לכם את מיטב השירות הנדרש ובצורה המקצועית ביותר. בחברה אנו מעניקים שירות עבור בנייה של וילות עד מפתח ומלווים את הלקוח בכל שלבי והליכי הבנייה, מתחילתם ועד סופם, במטרה לוודא שכל צרכי ודרישות הלקוח נענים בצורה המקסימאלית. אנו דוגלים בעבודה דרך שיתוף פעולה מרבי עם לקוחותינו, ובהתאם לכך אנו מידעים אותם בכל פרטי הבנייה הרלוונטי עד לקבלתו של המפתח הנחשק לווילה הבנויה.  
רהיטים בהתאמה אישית