הטיפים שיעשו לכם סדר בעת פינוי דירה לפני שיפוץ

פינוי דירה יכולה להיות סיטואציה לא יעילה, ורווייה בטעויות עבור המפנה. במאמר זה ארזנו לכם מספר טיפים שימושיים שצריכם לזכות לתשומת לבו של כל אדגם השואף לפנות את דירתו על מנת לשפץ אותה. הטיפים רלוונטיים גם לתקופה של תום השיפוץ, בה הדיירים יחזרו לגור בדירתם: 

הרחיקו מילדיכם חפצים חדים ותרופות 

בצעו את ההכנות לקראת הפינוי בעצמכם, ודאגו לשים את ילדיכם בחדר הילדים. חדר זה יפונה אחרון, וגם יורד ראשון ממשאית ההובלה, על מנת שחדרו יהיה מוכן למגורים ואתם תוכלו להמשיך בשקט את מלאכת הרכבת הבית. במידה והילד מעל גיל 9 – הוא יוכל לעזור לכם בפינוי הדירה. 

התנהגות עם תינוקות ובעלי חיים בעת הפינוי 

תינוקות – מומלץ להשאיר אצל קרוב משפחה או חבר אמין שניתן לסמוך עליו שייטפל טוב בילדכם. בתום הפינוי, כאשר הדירה מוכנה, הכניסו אותו כנסיך לתוכה. בבעלי חיים מומלץ לטפל בדרך דומה. במידה ואין לכם קרובי משפחה וחברים שיהיו מוכנים לטפל בהם, ישנם אנשי מקצוע הנקראים Dog sitters. ניתן למסור להם את בעל החיים שלכם עד סיום הפינוי. 

שימרו על המעברים בתוך הדירה נגישים 

על מנת לשמור על מסלול הפינוי נגיש כמה שיותר, מומלץ שלא לבצע עבודות ניקיון בדירה לפני כן, על מנת למנוע סכנת החלקה.
ככלל, מומלץ לשמור על מסלול ההליכה בתוך הדירה נגיש, ונקי מחפצים שלא לצורך. מומלץ לפרק ציוד הניתן לפירוק, ולאחסנו במקום צידי, בטרם מגיעה חברה ההובלות על מנת שהטיפול בכם כמפונים יהיה קל ומהיר ככל האפשר. 

נתקו את הכיריים מזרם הגז בדירה טרם הפינוי 

מומלץ לנתק את הכיריים מזרם הגז, או החשמל – אם מדובר בכיריים חשמליים, על מנת למנוע סכנת דליקה. כבר היו מקרים בהם הישענות לא נכונה על כפתור של כיריים גרם להדלקתם, התלקחות של בד מסוים, ואתו כל הדירה. 

במידה והבניין ממוקם בשטח עם מחסור במקומות חנייה, שמרו מקום למשאית ההובלה 

על מנת למנוע מצב לא נעים בו המשאית נאלצת לחנות ב Double פרק, או לחסום רחוב שלם, סכמו מראש עם המובילים שעת הגעה, ושריינו מקום חנייה למובילים שלכם שעה קודם לכן. באופן זה תבטיחו הובלה בטוחה, תוך התחשבות בשכנים ובנוסעים.