משאבות טבולות

לפעמים אתם שואלים את עצמכם החלום הישראלי מהו? אז כנראה שהתשובה לכך היא די פשוטה ומובנת מיד אצל רוב המשפחות בארץ והתשובה לכך היא בית פרטי. בית פרטי הוא קפיצת מדרגה משמעותית באיכות חייהם של כל זוג. בית שכזה מחייב את רוב הזוגות בארץ לשלם משכנתה במשך עשרות שנים, אך לבסוף דירה זו תהיה שייכת אליהם ולילדים שלהם. כולנו שואפים לבית במיקום הטוב ביותר, היפה ביותר והגדול ביותר שנוכל להרשות לעצמנו.

לא הכל ורוד

חשוב לזכור שפרט למשכנתא הגדולה שנצטרך לקחת על עצמנו לטובת רכישת בית זה. התחזוקה השוטפת של בית פרטי אינה נגמרת. כל פעם מוצאים משהו אחר לשפץ או לעשות. אך כמו כן ישנם אתגרים עליהם יש להתגבר בבנייה של הבית  עצמו. אנו צריכים להבטיח בידוד מצוין מחום או מקור, אך גם עלינו לא לשכוח את נושא הרטיבות שיכול להפריע לנו. אך ישנו נושא דחוף בהרבה אתו כל בעל דירה עם מרתף צריך להתמודד.

מרתף – יתרונות וחסרונות

למרתף בבית יתרונות רבים. אזור זה מציע בידוד מצוין מחום וקור מכיוון שהוא נמצא מתחת לפני האדמה, כמו כן מקום זה הוא אידאלי לחדרי משחקים וחדרים רועשים, כמו אולפן הקלטות וחדר ניגון מכיוון שהוא נמצא מתחת לפני האדמה ומבודד את הרעש. אך אם בחרנו ליצור במרתף שלנו חדר מגורים אז מגיעה בעיה אשר רובנו לא חושבים עליה בשנייה הראשונה.

לנצח את חוקי הטבע

בעת בניית חדר מגורים אנו זקוקים לשתי מערכות עיקריות. הראשונה היא מערכת החשמל, אשר אינה מושפעת מחוקים פיסיקליים פשוטים ומערכת המים וליתר דיוק שתי מערכות מים. הראשונה הינה תובלת מים נקיים והשנייה היא הוצאתם. במרתף ישנה בעיה של הוצאת מי ביוב בשל היותו נמוך יותר מקו הביוב המרכזי ולשם כך קיימות משאבות טבולות. משאבות אלו, מספקות פתרון אמין וחזק ומסוגלות לשאוב את מי השופכין החוצה. משאבות טבולות, הינן קטנות מממדים, שקטות ויעילות. דבר אשר מאפשר למקם אותם בפינה נסתרת ולשכוח שהן שם.