שלבי פינוי דירה

שלבי הכנה לפינוי דירה

בשלב הראשון נערכת שיחה בין הלקוח המעוניין בשירות לנציג החברה אשר הינו מומחה פינוי דירה. ביחד סוקרים השניים את כל החפצים המצויים בדירה כדי לתאם את יעדיהם של החפצים. לאחר מכן, יסייר נציג החברה בדירה כדי לבדוק מה הדרך הטובה ביותר לפינוי הדירה ומה הוא הציוד שיידרש לכך. בשלב שלישי, יחליט הלקוח אם הוא רוצה פינוי תכולת דירה בלבד או שהוא גם מעוניין בניקיון, בחיטוי, הדברה, צביעה ואופציות נוספות. במידה והלקוח מתעניין בשירותי שיפוץ יוחלטו הפרטים לגביהם בשלב הרביעי. בשלב החמישי נחתם הסכם התקשרות.

יעדי החפצים

כפי שצוין לעיל, לאחר שאנו מבצעים מיון חפצים זהיר וקפדני, פינוי חפצים מבוצע ליעדים שונים. ישנם כמובן חפצים אשר הלקוח מעוניין לשמור והם יפונו אל ביתו. מתוך החפצים שאינו מעוניין בהם סביר שישנם כאלה בעלי ערך וניתנים למכירה. סביר גם כי הלקוח לא מודע לערכם של כל החפצים ונציג החברה יביא אותם לתשומת ליבו. כחלק משירות פינוי דירה אנו מציעים לרכוש את החפצים שהלקוח מעוניין למכור. המכירה מוסדרת בהסכם רכישה מסודר בין החברה ללקוח. אותו הדבר תקף לגבי פינוי רהיטים ופינוי רהיטים ישנים.

איזה חפצים אנו קונים

אנו רוכשים חפצים ממגוון גדול של סוגים. מספר דוגמאות לסוגי חפצים שאנו מעוניינים לרכוש הנן: כלי נוי, כלי זהב וכסף, כלים מיוחדים, שטיחים במצב מתאים, בגדים במצב טוב, אוספים שונים כגון אוספי בולים או מטבעות, פריטים מיוחדים המצויים בדירה ועוד.

דרכי פינוי שונות לדירות שונות

בסיור הראשוני של נציג החברה בדירה הוא יבדוק מה הן הדרכים המתאימות ביותר לשינוע החפצים והרהיטים החוצה מהדירה. לשם כך, יחפש הנציג את נקודות היציאה האפשריות. הכלים והציוד הדרוש לשינוע הפריטים משתנה על-פי גובה הדירה. הדרך הטובה ביותר לשינוע בטוח, יעיל ומהיר של החפצים שונה אם מדובר בקומת קרקע, מרתף, או דירה גבוהה במיוחד. לפינוי דירות גבוהות מאד אנו מחזיקים מנוף.

עמותות

חלק מהחפצים לא יתאימו למכירה אך כן יתאימו לתרומה. העמותות הנבחרות יצוינו בהסכם.