פינוי דירה – פינוי רהיטים

רהיטים

פינוי רהיטים הינו חלק אינטגרלי מכל פינוי דירה. חלק מהבעות הלוגיסטיות בהן ניתן להיתקל בעת פינוי תכולת דירה קשורות בהוצאת הרהיטים מהדירה והובלתם. הבעיות יכולות לעלות מסיבות רבות. ייתכן ואין מעלית בבניין, ייתכן והרהיטים גדולים ואילו חדר המדרגות צר וייתכן ומדובר בדירה הנמצאת בקומה גבוהה במיוחד. אלה הן רק כמה מהדוגמאות וישנן אפשרויות רבות נוספות.

פתרונות

כאשר אדם לא מנוסה עוסק בפינוי דירה הוא פעמים רבות יגלה חלק גדול מהבעיות רק במהלך העבודה ויתעכב זמן לא מועט במציאת פתרונות ויישומם. מומחה פינוי דירה יוכל לחזות את הבעיות מראש על-פי סריקת הדירה, תכולתה והאזור. הניסיון, הידע והמיומנות הם אשר מאפשרים לו זאת. הצוות בחברה שלנו מורכב מעובדים מבוגרים שעברו הסמכות והינם מומחים בפינוי דירות. אנו נוכל לחזות מראש את הבעיות, למצוא פתרונות מבעוד מועד ולבא ערוכים ליישומם. הפינוי יתבצע בצורה חלקה וביעילות.

ציוד

בחלק מהמקרים נדרש ציוד מיוחד לביצוע פינוי דירה ויישום הפתרונות. למשל, פינוי מגג או דירה גבוהה במיוחד יכול לדרוש שימוש במנוף וזוהי רק דוגמא אחת. אנו מחזיקים בציוד הדרוש ומגיעים אתו.

רהיטים ישנים

פינוי כל רהיט דורש מיומנות וזהירות אך הדבר נכון פי כמה כאשר מדובר על פינוי רהיטים ישנים. רהיטים ישנים מתפרקים ומתפוררים, פעמים רבות, ונוטים לפול. על-כן פרוק רהיטים אלה דורש זהירות יתירה. בדירות ישנות, כגון הדירות במרכז תל-אביב, מחוברים הרבה פעמים הרהיטים הישנים לקירות. פירוק רהיטים אלה דורש היכרות טובה עם העבודה והקפדה על כללי הבטיחות. יש לפרק את הרהיטים מבלי לפגוע בתשתיות גם על-מנת לשמור על הרהיטים והדירה וגם כדי לשמור על הצוות המפנה מפני התחשמלות ופגיעות דומות.

פינוי אשפה

פינוי אשפה מהבית דורש ציוד מותאם כגון מכולות ומשאיות גדולות שאנו דואגים להביא אתנו. כמו כן, חשוב לפנות את הפסולת המיועדת למחזור והשלכה, לאתרים המורשים בחוק בלבד. אי-הקפדה על חוקים אלה יכולה להביא להטלת קנס על-ידי הרשות המקומית. אנו מכירים את החוקים ברשויות המקומיות השונות, מעודכנים בהם ומקפידים עליהם.