פינוי דירה – פינוי חצר

חצרות בניינים

במשך הזמן החלו חצרות הבניינים לשמש את דייריהם פחות ופחות כמקום מפגש ומקום משחק לילדים ויותר כמקום להשלכת פסולת מסוגים שונים. החצרות הירוקות החלות מתמלאות ברהיטים ישנים, עודפי חומרי בניין, גליליהם של בעלי-חיים, אשפה וסוגי פסולת נוספים. אך, החצרות המטונפות הובילו למגמה הפוכה הנראית כיום. אנשים נזכרו מדוע חשוב ונעים שחצר הבניין תהיה ירוקה, נעימה ובטוחה לשהייה.

האם כדאי לפנות את החצר לבד

לכאורה, נראה כי מדובר במשימה פשוטה למדי. אנשים רבים חושבים כי כל הדרוש לניקוי החצר וכדי להחזיר אותה להיות מקום בטוח הוא שכמה שכנים יתאספו ביחד ויקדישו לכך כמה שעות. אך, בחצרות כמו החצרות המתוארות לעיל, זהו אינו המצב. גם אם מתמידים בפרויקט המייגע והמתסכל, שנהייה מניקוי חצר הבניין, החצר עדיין נותרת לא בטוחה לשימוש. לכן, חשוב שחברה מקצועית תעסוק במלאכה ותדאג לפינוי החצר. אחד השירותים שאנו מציעים כחברת שירותי פינוי דירה הוא פינוי חצר.

הסכנות שבחצר

כאשר החצר אינה מפונה במקצועיות המפנים אינם מודעים לסכנות הרבות שהיא טומנת. פינוי חצר שנעשה ללא הידע והניסיון הדרושים לכך חושף את השוהים בה לזיהומים, חיידקים מפיצי מחלות ותאונות שונות. חברת שירות פינוי דירה, אשר בידיה הניסיון והידע הדרושים, ידאגו לפינוי פסולת מהחצר ולכל הדרוש להפיכתה למקום בטוח לשהייה. העובדים גם ידעו כיצד לבצע את הפינוי מבלי לחשוף את עצמם לסכנות המתוארות. בסיום הפינוי אתם תקבלו חצר ירוקה שהשהייה בה בטוחה ונעימה.

שירותים נוספים

שי שטיקגולד, היא חברה שמנוהלת נכון ובאחריות. אנו מציעים שירותי פינוי רבים כגון פינוי דירה בתל-אביב, פינוי ירושות, פינוי חפצים ורהיטים, פינוי אגרנות כפייתית ושירותים רבים נוספים. השירותים כולם מסופקים ברמה הגבוהה ביותר ובשירות האדיב ביותר. העבודה מתבצעת ביעילות ומשלבת מהירות ובטיחות לקבלת התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר. אנו עובדים בשקט, לא עושים רעש, לא תופסים חניות של שכנים ולא מפריעים לסביבה.

פנו אלינו

אתם מוזמנים לפנות אלינו לפרטים נוספים, שאלות, ייעוץ לגבי השירות המתאים לכם והזמנת שירות פינוי.