פינוי דירה – פינוי חנות

פינוי חנות

לעיתים, כאשר אנו שוכרים או קונים מקום חדש עבור חנות, הוא מגיע עם חפצים ישנים שהושארו על-ידי הבעלים הקודמים. ייתכן גם שמדובר בחנות של המשפחה שהועברה אליכם בירושה ויש לפנות את החפצים והמכשירים הישנים ולשפץ אותה. תהיה הסיבה אשר תהיה לכך שהחנות מלאה בחפצים, לפני שמתחילים בסידור והכנת החנות, יש לפנות את החפצים הישנים שהושארו בה. כחברת שירותי פינוי דירה אנו מציעים גם שרות פינוי חנות.

שלב ראשון – מיון חפצים

לפני פינוי חפצים אנו מבצעים מיון חפצים. רב החפצים והמכשירים יהיו גרוטאות שיש להשליך, במיוחד כאשר לא מדובר בפינוי עזבון, אך סביר שימצא לפחות חפץ אחד או אפילו מסמך שיש לא ערך כספי כלשהו. במקרה של פינוי חנות שהתקבלה בירושה ייתכן ויימצאו גם מסמכים או חפצים בעלי ערך אישי. לכן, הצוות המיומן שלנו ממיין את תכולת החנות בקפידה. מאחר, ועובדינו מנוסים בעבודות פינוי, המיון נעשה במהירות וביעילות.

פינוי חפצים ורהיטים

לאחר מיון החפצים, מגיע השלב של פינוי הפריטים מהחנות. זהו שלב הדורש מאמץ פיזי, ניסיון, ידע ומיומנות. בעבודת הפינוי כרוכות בעיות לוגיסטיות אשר הצוות שלנו יודע לצפות מראש ולהתאים להן פתרונות. פינוי רהיטים, יכול להציב אתגרים רבים, במיוחד כשמדובר ברהיטים גדולים. הרבה פעמים כוללת העבודה גם פינוי רהיטים ישנים. חלק מהרהיטים יש לפרק לפני העברה ויש לדעת כיצד לעשות זאת. הדבר חשוב עוד יותר כאשר מדובר ברהיטים ישנים, אשר הם לרב שחוקים ומתפוררים ולכן פירוקם דורש זהירות רבה מאד.

עבודה יעילה ומהירה

בזכות הידע והניסיון של העובדים שלנו עבודת הפינוי מתבצעת ביעילות, בבטיחות ובמהירות, גם כאשר מדובר בציוד כבד ומכשירים חשמליים. פינוי האשפה נעשה בעזרת משאית גדולה ומכולות לאתרי השלכת פסולת מורשים בלבד. חוקי השלכת הפסולת שונים ברשויות המקומיות השונות ומתעדכנים מעת לעת. אי הקפדה על חוקים אלה יכולה להביא קבלת קנס. אנו מקפידים להכיר את החוקים ולהיות מעודכנים בהם.

צרו קשר

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים על שירותי פינוי דירה, לשאלות ולהזמנת פינוי.