פינוי דירה ושירות פינוי ארונות קיר

ארונות קיר

פינוי רהיטים נדרש כמעט בכל פינוי דירה אך ישנם רהיטים שהפינוי שלהם קשה במיוחד ודורש שרות מיוחד. כאשר מגיעים למצב בו יש לפנות ארון קיר ישנם שני אתגרים בולטים. אתגר אחד, הוא פינוי פשוט של כל חלקי הארון כאשר פינוי חלק הארון אשר מוצמד לקיר הוא אתגר בפני עצמו. דופן זו מחוברת בצורה מאד חזקה ואינה קלה לפירוק. גם כאשר נעשה הפירוק בהצלחה לא מעט פעמים ניזוק הקיר עצמו. על-כן הדרך הבטוחה והיעילה לפינוי ארונות קיר היא להיעזר במומחה פינוי דירה.

פינוי ארונות קיר

כחברת פינוי דירה אנו מציעים שירות ייעודי עבור פינוי ארונות קיר. אנו יודעים כי עבודה זו מסובכת כאשר אינה מוכרת ואף עלולה להסתיים בנזק לדירה. כחלק מהיותינו חברה מומחית בתחומה אנו מכירים היטב גם את נושא ארונות הקיר. העובדים שלנו מנוסים בפרוק, הובלה ופינוי של ארונות אלה ומחזיקים בידע הדרוש. עובדינו שומרים על כללי בטיחות ודואגים שלא ייגרם נזק לקיר, לארון או לאדם.

מחשבה תחילה

על-מנת שפינוי קיר ייעשה כמו שצריך יש להשקיע תחילה זמן בבחינת הדרך בה מחובר הארון לקיר. על-פי זאת נקבעים הכלים הדרושים לפרוק הארון והפרדתו מהקיר ואיך לפנותו מבלי לגרום נזק לקיר. את פירוק הארון עצמו כדאי להתחיל מהקל ולעבור לקשה. בתחילה מפורקים ומפונים מגירות, מדפים, דלתות וחלקים דומים אחרים. לאחר-מכן מפרקים את מסגרת הארון ורק לבסוף את הדופן אשר מוצמדת לקיר.

פינוי פסולת

פינוי הפסולת הנותרת הוא חלק מהשירות ומתבצע גם הוא על-ידינו. כאשר מדובר בארונות עשויים מעץ נוכל להוביל את החלקים למחזור. אם מדובר במחזור ואם בהשלכה אנו מפנים את חלקי הארון אך ורק לאתרים המורשים על-פי חוק. כאשר אתם מזמינים מאתנו שירות אתם יכולים להיות בטוחים שלא תקבלו קנס על השלכת פסולת שלא כחוק.

שירותים נוספים

אנו מציעים שירותי פינוי רבים כגון פינוי חפצים ופינוי דירה בתל-אביב. אתם מוזמנים לצור אתנו קשר ונשמח לספק פרטים נוספים, לענות על שאלות ולתאם פינוי.