פינוי דירה וירושה

מיון חפצים

דירות המתקבלות בירושה מגיעות לרב עם מטען רב. הבית אשר היה מאויש ושימש לחיי היום- יום מלא חפצים ורהיטים שונים. גם אם היורשים היו רוצים לא היו יכולים לשמור את כל החפצים. מיון כל הפריטים בדירה הוא תמיד עבודה מתישה וכאשר מדובר על חפצי אדם קרוב שנפטר המלאכה קשה נפשית והופכת מתישה הרבה יותר. החפצים השונים מעלים זיכרונות והמחשבות נודדות אל האדם והגעגועים אליו. כחלק משרות פינוי ירושות אנו ממיינים עבורכם את החפצים בזהירות ועל-פי הנחיות ממכם. העובדים שלנו עובדים עם הרבה רגש ואתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה תיעשה על הצד הטוב ביותר.

פינוי רהיטים

פינוי רהיטים הינה עבודה מסובכת לוגיסטית במקרים רבים. כאשר יש ניסיון וידע בתחום ניתן לצפות את הבעיות מראש ולהיערך עם פתרונות מתאימים. פינוי רהיטים בבניין ללא מעלית, עם חדר מדרגות צר ו/או מקומה גבוהה במיוחד דורשים מיומנות, מחשבה וציוד מתאים. הצוות שלנו מנוסה, בעל ידע והכשרה מתאימים וברשותנו הציוד הדרוש עבור פתרון בעיות שונות. פינוי דירה יכול להתבצע במהירות, ביעילות וללא עיכובים מיותרים.

פינוי רהיטים ישנים

פינוי רהיטים ישנים הינו מורכב אף יותר מפינוי רהיטים רגיל שכן רבים מהם מתפוררים ו/או נוטים לפול. פירוק רהיטים אלה והובלתם דורשים זהירות יתירה והקפדה על כללי הבטיחות. בדירות ישנות מחוברים לעיתים הרהיטים הישנים לקירות ויש לפרק אותם מבלי לפגוע בתשתיות. אנו מנוסים במקרים כאלה ונוכל לבצע את פינוי הרהיטים בבטחה.

פינוי חפצים

פינוי החפצים מתבצע בעזרת משאיות גדולות המובילות אותם ליעדיהם השונים. החפצים שאינכם מעוניינים בהם מפונים למכירה, תרומה לצדקה, מחזור והשלכה. ייתכן ויש בדירה פריטים שאינכם מודעים לערכם ואנחנו נוכל להצביע עליהם עבורכם. כמו כן ישנם חפצים ישנים כגון ספרים או בגדים שמשתלם למכור רק בכמויות יותר גדולות ואנו נשמח לרכוש ממכם.

פינוי אשפה

כל פינוי דירה כולל כמות לא מבוטלת של אשפה. אשפה זאת יש לפנות בהתאם לחוק. אי-הקפדה על החוק עלולה להביא להטלת קנס. אנו מכירם את החוק ומקפידים עליו.