פינוי דירה – פנוי גרוטאות

גרוטאות

גרוטאות הן חפצים ישנים שאינם בשימוש ותר וחלק גדול מהן הוא למעשה פסולת. רהיטים וצעצועים ישנים, מכשירים שבורים או מקולקלים, כלי עבודה שנשחקו ולא ניתן להשתמש בהם יותר, כלים שהחלידו וכל חפץ שיש לו נפח והוא מיועד לפינוי מהבית. בדרך-כלל מצטברות הגרוטאות במשך הזמן מבלי שאנו שמים לב לכך. בכל מקומות האחסון, כמו המחסן והבוידם, הגרוטאות מצטברות מבלי שנהיה מודעים לכמויות הגדולות שמתאספות.

דירה צפופה

הזמן עובר ויום אחד הדירה שהרגישה לנו מרווחת בעבר ונעימה מרגישה קטנה וצפופה יותר. הסיבה לכך היא העומס שיוצרות הגרוטאות והמחסור שנוצר במקום אחסון עבור דברים חשובים ותר. פינוי מדירה של הגרוטאות יחזיר את המרחב החסר ויחזיר את התחושה הנעימה של דירה מרווחת וגדולה יותר. כחברת שירותי פינוי דירה אחד השירותים שאנו מספקים הוא פינוי גרוטאות.

פינוי גרוטאות

הגרוטאות הן ברובן פסולת ולעומת סוגים אחרים של פינוי חפצים, בפינוי גרוטאות רובן יושלכו. ייתכן ויהיו מספר גרוטאות בעלי ערך רגשי לבעליהן. אך הסיכוי לגרוטאות שלהן ערך כספי הוא כמעט אפסי. בפינוי גרוטאות נצברת לרב לא מעט פסולת המיועדת חלקה למחזור וחלקה להשלכה. פינוי פסולת בכמות כזאת דורש כח אדם וציוד מותאם. אנו מביאים אתנו משאיות גדולות ומכולות ומפנים את האשפה לאתרים מורשים בלבד. ההקפדה על השלכת הפסולת באתר מורשה הינה חשובה מאד מאחר והשלכה במקום שאינו מורשה יכולה להביא לקבלת קנס מהרשות המקומית.

שרות כולל הכל

אנו מספקים שרות מלא ומנקים את הדירה בסיום, כולל חדר המדרגות. במידה ויש צורך אנו גם מחטאים, מבריקים, צובעים את הדירה ואף מבצעים שיפוצים קטנים. בסיום העבודה תמצאו את עצמכם בדירה נעימה המרגישה כחדשה. פינוי גרוטאות נכלל גם בסוגי פינוי אחרים כגון פינוי אגרנות כפייתית ופינוי ירושות. למעשה כל פינוי דירה יכול לכלול גם פינוי גרוטאות במידה והן נמצאות בדירה.

צרו קשר

צרו אתנו קשר כדי לקבל עוד פרטים על הפינויים השונים, לשאול שאלות, לקבל ייעוץ לגבי סוג השרות המתאים לכם וכדי לקבוע מועד לפינוי.