פינוי דירה ועיזבונות

לא פעם קרוב משפחה נפטר ומשאיר אחריו דירה מלאה על כל תכולתה כירושה עבור כמה בני משפחה. במצב שכזה נהוג למכור את הדירה ולהתחלק ברווחים, אך לפני שעוברים לשלב זה יש לפנות אותה מכל תכולתה ואף להשאירה נקייה. משימה זו עשויה להיות קשה מכמה בחינות, הן מההיבט הפרקטי כיוון שיש להתמודד עם פינוי תכולה מאסיבי שאין להשאיר ברחוב, והן מההיבט הנפשי כיוון שלא תמיד קל להשליך לפח חפצים אישיים של חיים שלמים. זה הזמן לציין שאין צורך להתמודד עם כך לבד, ופה חברת פינוי דירה של חברת שי שטיקגולד נכנסת לתמונה במקצועיות ואכפתיות רבה.

מומחיות

חברת פינוי דירה של שי מומחית בסיטואציות שכאלו, יודעת לגשת למלאכה ברגישות ובמקצועיות. ראשית יש לציין ששום פרט לא מושלך לרחוב ובאופן כללי לא מושלך בזלזול, ועל כן הצוות של חברת פינוי ירושות מורכב רק מאנשים רגישים שיודעים לכבד סיטואציות שכאלו. כמו כן הצוות עובד בשקט, לפי לוחות זמנים, כל אחד יודע את התפקיד שלו, שומר על כללי בטיחות, מקפיד על ניקוי הדירה וחדר המדרגות בתום הפינוי, לעולם אינו תופס חנייה של שכנים, שומר על הופעה נאותה, יודע לפנות כל סוג של תכולה, מגיע ערוך עם הציוד הייעודי וחשוב מכל יודע להעניק עזרה חשובה עוד בשלב הסינון, ועל כן לא פעם יכול להפנות את תשומת לב המשפחה לפריט בעל ערך רגשי או כספי שבטעות התגלגל אל קבוצת החפצים שמיועדים להתפנות.

מקצועיות

מפנה ירושה הנו אדם שצריך לדעת להתעסק גם עם מלאכת פינוי רהיטים כבדים, גם עם מלאכת פינוי פסולת ואפילו עם מלאכת פינוי אספנות כפייתית. חברתו של שי עונה על כל אותם קטגוריות, מדובר על החברה היחידה שעובדת עם אמון הציבור, מקפידה על הליך עבודה אחראי, מקפידה על ביטוח צד ג' ומבטחת את עובדיה. על כן אם גם אתם מבקשים לקבל עזרה חשובה- פנו אל חברת הפינוי של שי שטיקגולד.