פינוי דירה באופן פשוט

כל כמה שנים יש לעצור את הכול ולבחון האם יש צורך בשירותי פינוי דירה. פעם בכמה שנים יש צורך לבדוק האם אתם אדוני הבית או שמא הבית השתלט עליכם. הרבה פעמים אנשים מודעים לכך שיש להם מגוון מוצרים שאין מקומם בבית, אך במקום להוציאם הם פשוט מניחים אותם בפינה מתוך מחשבה שיום יבוא והם יסדרו זאת, אך בפועל כשהם נתקלים בעוד מוצר שכזה הם פשוט מניחים אותו לצד המוצר הראשוני ובכך מתחילים ליצור ערימה שתופסת מקום ורק מחכה שמישהו ירים את הכפפה ויסלקה.

כתובת אחת

אנשים נוטים לדחות משימות שכאלו כיוון שהם לא יודעים היכן ניתן לזרוק שידה גדולה, אין להם את הכוח הדרוש על מנת להוציא את הספרייה מהמרתף, או פשוט אין בנמצא רכב מתאים על מנת להסיע את הכול אל עבר המכולה הקרובה. על כן טוב להכיר את שירותי פינוי דירה של שי שטיקגולד. מדובר על חברה מקצועית, אחראית ובעלת ניסיון רב בכול הנוגע לפינוי. החברה מעניקה שירותי פינוי דירה בחינם, או תמורה לתשלום כספי, (תלוי בסיטואציה). החברה מעניקה שירותי פינוי ירושות, פינוי בגדים, פינוי רהיטים ישנים, וגם פינוי מחסנים ומקלטים, כך שעבור כל צורך שקשור בפינוי חברתו שי היא הכתובת המתאימה למשימה, וזאת כי היא מחויבת, מקצועית ומנוסה.

צוות מקצועי

בדיקת עומק קצרה מעלה שהחברה של שי היא היחידה שעובדת בצמוד לתקן אמון הציבור, מבטחת את עובדיה, מעניקה ביטוח צד ג', בוחרת בקפידה צוות איכותי, (ומעבירה אותו הכשרה), עובדת לפי תוכנית עבודה מסודרת, עומדת בזמנים אליה התחייבה וכל צעד נעשה לאחר מחשבה תחילה. כמו כן אין לדבר על המקצועיות של החברה מבלי לספר אודות הצוות המוביל, מבלי לציין שהוא מקפיד על הופעה נאותה ושקטה, משאיר סביבת עבודה נקייה, עוזר בשלבי המיון הראשוניים, לעולם אינו תופס את חניית השכנים ובאופן כללי מדובר על צוות שאיכפת לו מאיכות התוצאה ולעולם אינו מעגל פינות.