פינוי דירה לקראת מעבר

הרבה פעמים אנשים מבקשים לעבור לדירה חדשה ועל כן מתבקשים להשאיר את הדירה הנוכחית במצב מפונה ואף נקי.

עם זאת בעת מעבר הרבה פעמים אנשים נוטים לערוך סינון רציני, עובדה שמובילה הרבה מוצרים להישאר מאחור. כל עוד מדובר בכמה שקיות זבל שניתן להוריד עצמאית למכולה הקרובה הרי שאין בעיה, אך כאשר מדובר על כורסה ישנה, מזנון כבד, טלוויזיה שלא עובדת, כמה ארגזי ספרים ומזרון זוגי, הרי שכבר מדובר על משימת פינוי יותר מורכבת ועל כן טוב להכיר את שירותי פינוי דירה מבית שי שטיקגולד.

מומחיות מקיפה

חברתו של שי מומחית בפינוי כל סוגי התכולה, ואין זה משנה אם מדובר על תכולה רבה, מועטה, מאסיבית, כבדה או מורכבת, וזאת כי צוות פינוי דירה מגיע לכל יום פינוי לאחר שהכין תוכנית עבודה מפורטת, כל איש צוות יודע את תפקידו ועמידה בזמנים היא חלק מהרזומה המעולה. בין היתר חברתו של שי מומחית במגוון שירותים- היא מעניקה שירותי פינוי פסולת, פינוי מקלטים, פינוי רהיטים ישנים, פינוי אספנות כפייתית ואפילו פינוי תכולת דירה בחינם.

מקצועיות

כמו כן חברת פינוי דירה של שי מנוסה ועובדת באופן מסודר, ערכי ומקצועי. ראשית מדובר על החברה היחידה שעובדת עם תו אמון הציבור, היא תמיד עומדת במילה שלה, (שעה זו שעה), היא עובדת באופן אחראי, הצוות מבוטח ויש ביטוח צד ג', העובדים אינם ילדים אלא אנשים רציניים ששומרים על הופעה נאותה ועבודה שקטה, יש התחשבות בשכנים, (לעולם לא תיתפס חניית השכנים, וחדר המדרגות ישאר נקי), כלל העובדים עברו הסמכה מקצועית ולבסוף מדובר על פינוי של כל התכולה שעשויה לעלות על הדעת ואף ניתנת עזרה חשובה בשלב המקדים לפינוי. אם נחזור לנקודת המוצא בה מבקשים עזרה בפעולת הפינוי, ולו כי אי אינכם ידועים היכן ניתן לפנות באופן חוקי או אם כי אתם חסרי האמצעים הנדרשים לכך, פשוט פנו לקבל עזרה מקצועית וחשובה.