פינוי דירה

אנשים יכולים לחיות שנים בדירה בה המרפסת כבר מזמן אינה מהווה מקום שנעים לצאת אליו ובעצם מהווה מחסן למוצרים שאין בהם צורך, חיים בדירה בה הם התרגלו לרכוש ארונות נוספים כיוון שאין מקום לאחסון של מבחר חפצים, (שכבר שנים לא עשו בהם שימוש), התרגלו למצב בו האורחים ישנים בסלון כיוון שחדר האורחים הפך לעוד מקום אחסון וכדומה- כלומר אנשים עשויים להתרגל למצב בו מגוון מוצרים שאין בהם צורך מכתיבים עבורם את אופי ההתנהלות בבית, ועל כן טוב לדעת שיש מה לעשות בנידון וכל שצריך זה להרים טלפון אל חברתו של שי שטיקגולד.

סדר פסח

חברת פינוי מדירה של שי הינה חברת פינוי חפצים מקצועית שכבר שנים פועלת בתחום. יש להבין שמשימת פינוי דירה אינה דומה להובלה, כיוון שבעת פינוי ירושות/ פינוי מקלטים וכדומה, יש להבין היכן ניתן להיפטר ממגוון מוצרים באופן המועיל והנכון ביותר, ולא פעם יש לבוא במגע עם זוהמה ומבחר פריטים גדולים ומאסיביים. על כן אם גם אתם מבקשים לרענן את הבית ממוצרים מיותרים, לעשות סדר פסח בארון השינה ולצאת לחופשי ממגוון המוצרים שעד כה הצליחו במסווה לנהל אתכם ואת ביתיכם, אתם מוזמנים להרים טלפון ולקבוע פגישת היכרות עם חברת פינוי מחסנים ודירות של שי שטיקגולד.

עבודה מסורה

חברת פינוי דירה של שי שטיקגולד מעסיקה רק אנשים רציניים, איכותיים ואף רגישים לסיטואציות. כל איש צוות עובר הכשרה מלאה, מבוטח, אכפתי לגבי התוצאה ושאפתן לספק את השירות הטוב ביותר. הצוות עובד לפי תוכנית עבודה מסודרת, כל אחד יודע את תפקידו, עובד באופן נקי ושקט, שומר על יחסי שכנות טובים ולעולם לא יחנה במקום השכנים. בנוסף הצוות תמיד ישאיר את סביבת העבודה נקייה, כולל המעלית וחדר המדרגות, ותמיד מקפיד לעמוד במילה שלו. אצל החברה של שי שעה היא שעה ואין קיצורי הליכים או זלזול בכללי הבטיחות.