פינוי דירה של אספנים כפייתיים

יש אנשים שאוספים אוספים ובבתים שלהם תמצאו אוסף מחדדים, אוסף בקבוקים, אוסף כובעים, מפיות, סביבונים ועוד, ויש אנשים שהם כבר אספנים כפייתיים ובבתים שלהם תמצאו מבחר שלם של ערימות זבל שמזמן איבדו את כיוון הטעם הטוב. עבור האנשים מהסוג השני מוטב להזמין שירותי פינוי אגרנות כפייתית, וזאת על מנת לעזור להם לפתוח דף חדש, להזכיר להם כיצד הדירה שלהם עשויה לחזור ולהיות מקום מגורים נעים ועל מנת לוודא שגוף ניטראלי מבצע את מלאכת הפינוי ובכך למנוע רגשות טינה כלפי אנשים קרובים שמבקשים את טובתם.

מומחיות

חברת פינוי דירה של שי שטיקגולד, (מומחה פינוי דירה), מתמחה בכל מה שנוגע לפינוי, ואין זה משנה אם מדובר על פינוי רהיטים, פינוי דירה וירושה, פינוי חפצים כבדים או על פינוי פסולת. על כן גם אם מדובר על פינוי של אספן כפייתי שהדירה שלו מכילה יותר זבל ולכלוך מאשר חפצים, חברתו של שי היא האידיאלית למשימה, וזאת כי היא בעלת ניסיון רב, מחזיקה בציוד ייעודי, מגיעה ערוכה לכל מקום עם ציוד ייעודי ויודעת בסוף הפינוי להשאיר את המקום מצוחצח ונקי מחיידקים, כך שאכן ניתן יהיה להתחיל בדרך חדשה.

צוות

אחד הפרמטרים שמאפיינים את הצוות של שי שטיקגולד הנו רגישות, מקצועיות וראש גדול. כל אחד מחברי הצוות עבר הכשרה ונבחר הן לפי כישורים פיזיים והן לפי רגישות ורמת אדיבות- ואלו איכויות חשובות במיוחד בסיטואציה ייחודית ורגישה שכזו. כמו כן ניתן להיות רגועים שניתן יהיה לשמור על יחסי שכנות טובים כיוון שהצוות מקפיד על עבודה שקטה, לעולם אינו תופס את חניית השכנים ומקפיד להשאיר אחריו סביבת עבודה נקייה ומסודרת. בנוסף כל חבר בצוות יודע בדיוק מהו תפקידו וזאת לאחר שנבנתה תוכנית פינוי דירה מסודרת מראש. לבסוף יש לציין שהצוות עומד במילה שלו, אצלו שעה היא שעה, עוזר בשלב המיון והסינון ומפנה גם מוצרים כבדים ומאסיביים.