פינוי דירה ומקומות נוספים

בשנים האחרונות אנשים יותר מודעים לאופציית שירות מקצועי של פינוי דירה. שירותי פינוי דירה ניתן כמובן להשיג עבור פינוי מדירה, אך גם עבור מגוון מקומות  נוספים. כל למשל ניתן להשתמש בשירותי פינוי תכולה גם עבור פינוי מקלטים, פינוי מחסנים, פינוי מקלטים וכדומה, ואין זה משנה אם מדובר על פינוי פסולת או על פינוי של ציוד משרדי ובעל ערך, אין זה משנה אם מדובר על פינוי של חפצים גדולים ומאסיביים או קטנים וקלים, על פינוי שמצריך משאית שלמה או על פינוי של רק כמה פרמטרים.

התאמת ציוד

עם זאת מה שכן משנה זה שעבור כל סוג של פינוי יש צורך להיערך בהתאם, ולפי כל סוג של פינוי יש להגיע ערוכים עם הציוד הייעודי לטובת הובלה מהירה, נכונה ומקצועית. כך למשל יש מקרים עוברם יש צורך להגיע ערוכים עם מנוף, יש מקרים עבורם יש צורך להגיע עם מכולה, יש מקרים עבורם יש צורך להשקיע בכפפות ונשמיות ויש מקרים בהם יש צורך להגיע עם ציוד  חיטוי וניקוי על מנת להשאיר את המקום המפונה נקי מבקטריות וחיידקים.

צוות מוביל

כאשר פונים אל חברת הפינוי של שי שטיקגולד, ניתן להיות רגועים שהגעתם אל חברת הפינוי המובילה בתחומה וזאת כיוון שמדובר על חברת פינוי שמעסיקה עובדים רציניים, מקפידה על הכשרה מקצועית, לא מוותרת על ביטוח לעובדים ובוחרת את הצוות שלה לא רק לפי הנתונים הפיזיים אלא גם לפי רמת הרגישות שלהם, וזאת מתוך הבנה שיש מקרים בה הקושי הרגשי לפנות גובר על הקושי הפיזי.

רגישות ומקצועיות

מלבד היתרונות שעד כה אוזכרו, יש לציין שכאשר מדובר בחברה של שי גם ניתן להיות רגועים לגבי השכנים, הצוות מקפיד על עבודה שקטה, הופעה נאותה, לעולם אינו תופס את חניית השכנים ומשאיר סביבת עבודה נקייה. לבסוף יש לציין שעוד בטרם תחילת הפינוי ניתן להתרשם מיכולת הצוות של שי, וזאת כי הוא נותן יד עוד בשלב הסינון הקריטי.