מעוניינים בשינוי חיובי בדירה? – אין כמו שירותי פינוי דירה

יש כאלה שחושבים על שינויים בנכס, אבל אין להם את התקציב לכך. אם הבית שלכם נראה ממש מוזנח ועמוס מחפצים, אל תפנו לחברות הובלות, לצבעי, ולחברת ניקיון. תוכלו לפנות לחברה שיש בה הכול, תחת קורת גג אחת – חברת פינוי דירה. השלבים של הפינוי הם מתוכננים, ולכל בעל חברת פינוי יש תכנית מובנית לכל סוג של פינוי. על מנת לדעת, כי החברה היא אמינה, נציג מטעם חברת שי פינוי דירה, יגיע אליכם לנכס, ויוכל לתת לכם הצעת מחיר על פי העבודה שתהיה בה. ככל שתהיה יותר תכולה ופסולת לפינוי, כך מחיר הפינוי יעלה

חיסכון בתשלום על פינוי הדירה

לרוב חברות הפינוי יש גם חנויות לממכר חפצים מיד שניה, כמו רהיטים, שטיחים, נברשות וחפצי נוי שונים. חברת הפינוי יכולה לקזז מסכום הפינוי תמורת החפצים אותם אתם מעוניינים למסור, וכך תחסכו בהוצאות הפינוי. יש תרומה רבה למי ששוחר את איכות הסביבה. חברות הפינוי, לא משליכות את החפצים שאין בהם שימוש, הן נמצאות בקשר מתמיד עם אגודות שונות כמו אגודות ליתומים, נזקקים ועוד, והיא מעבירה את כל מה שאנשים אינם מעוניינים בהם כמו ביגוד, נעליים, כלי מטבח, מוצרי חשמל וכדומה. הנכס שלכם ייראה פשוט מושלם לאחר הפינוי, כאשר הוא יהיה ריק מחפצים, נקי וצבוע מחדש. לצוות פינוי, יש את אנשי המקצוע הדרושים לכל מטלות הפינוי כמו: סבלים, צבעי, איש ניקיון ועוד. גם אם יש צורך לפרק ארונות ישנים, אנשי הצוות יבצעו עבורכם גם את המטלה הזאת.

האם זו הדירה שלכם?

זאת השאלה שהרבה אנשים שמזמינים שירות של פינוי דירה שואלים, לאחר שעזבו את הנכס יום קודם לכן, ומגיעים כאשר הדירה מוכנה. השינוי הוא מהותי, הדירה נראית נקייה, רעננה ופתאום היא גדולה יותר בגלל העומס שהיה בה לפני כן. איכות החיים תהיה הרבה יותר טובה, כאשר תחיו בנכס שהוא מרווח ומסודר. יש כאלה שאפילו לוקחים על בסיס קבוע חברת פינוי, על מנת שתעשה להם סדר בבלגן. יש  לבצע חוזה התקשרות על מנת שהפינוי ושלביו יהיו רשומים ואם הם כוללים ניקיון וצביעה במחיר שסיכמתם עם נציג החברה.