פינוי דירות מלאות לכלוך ופסולת

פינוי דירות מלאות בלכלוך ופסולת הינו שירות פינוי מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי קבלני הפינוי המובילים ביותר בישראל- שי פינוי דירה. מה הם שירותי פינוי פסולת ולכלוך? כיצד הגיע הלכלוך לדירה מלכתחילה ומהם היתרונות המקצועיים של שי פינוי דירה? על כך ועוד בשורות שלפניכם.

מספר מילים על דירות עמוסות בפסולת ולכלוך

דירות העמוסות בפסולת ולכלוך הן בראש ובראשונה דירות החשופות למפגעים תברואתיים המשפיעים לא רק על דיירי הבית אלא על כל הדיירים המתגוררים במבנה בו ממוקמת הדירה. ברוב המקרים, דירות העמוסות בפסולת ולכלוך הן דירות השייכים לאגרנים כפייתיים ולאנשים בעלי מוגבלות פיזית כזו או אחרת אשר אינם מקבלים עזרה וסיוע בכל הנוגע לתחזוקת הניקיון בשטח הדירה. דירות מסוג זה מתאפיינות בפסולת סביבתית המצויה בכל שטח הדירה, וכפועל יוצא מכך, כל חדרי הדירה נמצאים במצב מתמשך של הזנחה היגיינית, דבר המוביל להופעתם של תחלואים, מזיקים וכדומה.

פינוי דירות פסולת ולכלוך

פינוי דירות המלאות בפסולת ולכלוך הן דירות המאכלסות ברוב המקרים כמויות עצומות של פריטי תכולה ישנים, הרוסים או בלויים, דבר המחייב אותנו ב-שי פינוי דירה, לפנות בראש ובראשונה את כל אותם פריטי תכולה חסרי שימוש. בין יתר הפריטים אותם אנו מפנים מדירות אלו בשלב הראשון תמצאו: מוצרי חשמל ישנים אשר חדלו מלפעול, רהיטי עץ רקובים, מזרנים מעופשים, בגדים ישנים, כלי בית פגומים ועוד רשימה ארוכה של פריטים ישנים והרוסים. עם סיום הוצאת פריטי התכולה הישנים וההורסים, אנחנו בשי פינוי דירה מתחילים בפינוי הפסולת והלכלוך המצוי בשטח הדירה.

פעולה זו מיושמת על ידינו באמצעים מתקדמים והיא משלבת ציוד פינוי דירות מקצועי המאפשר לנו לבצע את הליך הפינוי באופן המהיר והבטיחותי ביותר. עם סיום הליך הוצאת הלכלוך והפסולת משטח הדירה, אנו מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותי ניקיון הכוללים בין היתר: חיטוי חדרי אמבט, שירותים וכיורים, חיטוי חרסינות וקרמיקה, חיטוי והסרת כתמי חלודה ואבנית, שטיפה יסודית של שטח הדירה והסרת כתמים נוקשים, סיוד קירות הדירה וצביעתן, החלפת בלאי בשטח הדירה, שירותי הדברה ועוד מגוון נרחב של עבודות בהתאם למצבה של הדירה עם סיום הליך הפינוי.

.