פינוי דירה-שלב אחר שלב

מתעניינים  בהליך פינוי דירה לכל מטרה? זה הזמן להכיר את כל השלבים המקצועיים הנלווים לשירותי פינוי תכולות ודירות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה של כל השלבים המקצועיים לפינוי דירה- שלב אחר שלב.

שלב מספר 1- מיון תכולה וארגון החפצים המיועדים לפינוי

שלב זה מיועד לצרכי מיון וארגון הציוד המיועד לפינוי, וכל זאת בהתאם למספר קטגוריות מוצר כגון: מוצרי חשמל, ניירת, פלסטיקה, רהיטים וכדומה.

שלב מספר 2- העמדת תכנית פינוי

שלב זה מתבצע באמצעות הכנת תכנית פינוי מסודרת, והוא מיועד להבטיח שהליך הפינוי יתבצע בהתאם לאופי הפינוי המיועד, סוג התכולה המיועדת לפינוי, היקפה, משקלה וכדומה. כמו כן, תכנית הפינוי עוסקת בחוקי העזר העירוניים המונהגים באזור בו מתבצע הפינוי, וזאת על מנת לתכנן את הליך הובלת התכולה המפונית באופן התואם את חוקי העזר העירוניים.

שלב מספר 3- הליך הפינוי בפועל

בשלב זה מתבצע הליך הפינוי בפועל, וברוב המקרים הוא מתבצע בעזרת ציוד פינוי מקצועי הכולל בין היתר כלי עבודה טכניים המיועדים לצרכי פירוק ארונות, קרטונים וניילונים עמידים המיועדים לצרכי אריזת פריטי תכולה קטנים, מכולות איסוף המוצבות מחוץ למבנה בו נערך הפינוי, שרוולי פלסטיק לצרכי הובלת פריטי תכולה מחלון הדירה היישר אל מכולות האיסוף, משאיות ורכבי פינוי, מנופי זרוע ומנגנוני הרמה נוספים לצרכי שינוע של פריטי תכולה כבדים במיוחד, ציוד מיגון ובטיחות ועוד.

שלב מספר 4- הובלת התכולה לאתרי פסולת ומחזור

בשלב זה נכנסים לפעולה רכבי הפינוי ומובילים את מכולת האיסוף אל אתרי פסולת ומחזור. זכרו- השלכת פסולת מכל סוג שהוא במקום שאיננו מיועד לכך עלול להוביל להטלת קנסות כספיים מצד הרשות/המועצה המקומית אשר בשטחה מתבצע הליך הפינוי.

שלב מספר 5- ביצוע עבודות ניקיון

במרבית הליכי פינוי דירה המיושמים על ידי חברות מנוסות ומקצועיות, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של שירותים נלווים המוענקים לכם לאחר השלמת הליך הפינוי. בין יתר השירותים הנלווים להליך הפינוי תמצאו: עבודות ניקוי יסודיות בכל שטח הדירה בה התבצע הליך הפינוי,  סיוד קירות וצביעת קירות, פירוק ארונות קיר וארונות מטבח, שירותי הדברה ועוד.