דלתות כניסה – הפנים של הבית שלך

דלתות כניסה הם הפנים של הבית שלכם ומהווה את הרושם הראשוני שנוצר אצל כל אורח או מבקר בביתכם. האם כדאי לקנות דלת פשוטה או יוקרתית? דלת מעץ או מפלדה? ומה זה אומר על האופי שלנו ואיך רואים אותנו מבקרים כאשר הם נתקלים בדלת הכניסה? המאמר הבא יעשה קצת סדר בהתנהלות כאשר אתם עומדים לבצע רכישה של דלת כניסה.

עלות

כאשר אתם מחפשים דלת כניסה , יש לבדוק כמה אתם מוכנים להשקיע על הדלת, האם כדאי להסתפק בדלת פשוטה או ללכת על הטוב ביותר?  אמנם מה שמנחה אותנו זה התקציב שיש לנו, אך לפעמים כדאי להשקיע קצת יותר היות ומדובר על הביטחון שלנו ועל ביטחון הבית. לכן, כדאי לחפש את היצרן הטוב ביותר, בין אם זה דרך חיפוש באינטרנט או על ידי קבלת חוות דעת מלקוחות מרוצים שכבר עברו את התהליך.

בטחון

דבר חשוב שיש לקחת בחשבון הוא עניין הביטחון. מצד אחד חשוב שדלת הבית תהיה יפה ומושכת מבחינה עיצובית אך מצד שני חשוב שתהיה חזקה ותשדר עוצמה. לדלת כניסה יפה ועוצמתית צריך להיות מפרט טכני עשיר, המפרט את כמות הבריחים, עובי הבריחים ואורכם, איכות הפח, סוג הצבע והציפוי. גם שמשקוף יש חלק חשוב, יש לבחור משקוף חזק ועמיד.

סוגי דלתות כניסה

ישנם סוגים שונים ומגוונים של דלתות כניסה – דלתות פלדה, דלתות עץ, דלתות עם ויטרינה, דלתות מודרניות, קלאסיות, כפריות ואפילו בסגנון יפני. דלתות פלדה הם פרי פיתוח של הדורות האחרונים על מנת לתת פתרון נגד פורצים המנסים לחדור לתחום הפרט. דלתות פלדה נוצרו על מנת לתת מענה לבעיה ויצרה קושי רב לפרוץ אותם.  ניתן למצוא דלתות פלדה המשלבים אלמנטים עיצוביים ובכך הופכים את הדלת למעוצבת ויפה ממש כמו דלתות עץ. דלתות עץ הינן דלתות קלאסיות שיש בהם את אלמנט החיבור לטבע ומשרה אווירה של רוגע ושלווה לבית כולו. אין זה משנה איזה סוג דלת תבחרו, מה שחשוב הוא שהדלת תתאים לאופי שלכם ותהיו מרצים מהקניה.

.