דלתות כניסה

דלת הכניסה היא כרטיס הביקור לבית שלכם ועל כן יש לעשות את הבחירה הנכונה כאשר אתם רוכשים דלת כניסה.

 ישנם סוגים שונים ועיצובים שונים של דלתות כניסה, וכדאי להתאים את דלת הכניסה לאופי הבית, טעמכם האישי וכמובן לא פחות חשוב רמת הביטחון שהדלת תספק לכם, שהרי היא מהווה חיץ בין פנים הדירה לבין החוץ.


איך בוחרים דלת איכותית

דלתות כניסה הם לא עניין זול ורצוי להשקיע על איכות הדלת מכמה סיבות. ראשית, זוהי השקעה לתווך ארוך, שהרי דלת כניסה תשמש אתכם לשנים רבות. שנית, איכות הדלת חשובה מאוד ולא כדאי לחסוך ולקנות דלת זולה ופחות איכותית מפני שמדובר בדלת שתגן עליכם ועל ביתכם מפני פורצים, זרים, וכן שתהיה עמידה מפני מזג אוויר סוער. חשוב מאוד לחפש משווק דלתות כניסה בעל מומחיות וותק בתחום על מנת שהקניה תהיה אמינה. כמו כן, לפני שסוגרים עסקה יש לוודא שאתם מקבלים אחריות על דלת הכניסה. משווק שלא נותן אחריות למוצר אותו הוא מוכר, אינו ראוי שתקנו ממנו.

הוראות תחזוקה וניקיון

דלתות כניסה לבית נמצאות תמיד במצב של חשיפה לתנאי מזג האוויר, אור השמש ופרק הזמן שבו הן מותקנות. ישנה חשיבות רבה להגנה על הדלת, על הפרזולים, הידיות, הצבע והציפויים. יש להגן על הדלת מפני חשיפה למים או לשמש היות והיא עלולה להיפגע מחשיפות אלו. חשיפה רבה לשמש עלולה לגרום לשינויים בצבע הדלת, דלת דהויה, קילוף הציפוי או הצבע, קורוזיה הנגרמת מלחות גבוהה או מי גשם או השקיה. אך על מנת לשמור על הדלת ולא להזיק לה עם חומרי ניקוי חזקים, יש לפעול אך ורק על פי הוראות היצרן לניקוי יעיל.

טיפים לבחירת דלתות

לפניכם כמה עצות שכדאי שתדעו לפני רכישת דלת כניסה- יש לבדוק ממי אתם קונים ולבחור משווק אמין, לדאוג שקיים מפרט טכני הכוללים את כל הפרטים הטכניים של הדלת, לבדוק אם לאחר הקניה יש תמיכה טכנית ומענה במידה ואתה זקוק לעזרה, לבדוק את רמת הביטחון של הדלת , לבדוק אם יש אחריות להובלת הדלת, הרכבתה ולתקלות כלשהן. בדרך זו תהיו בטוחים שעשיתם את הקניה הנכונה.