משאבת חום

משאבה חסכונית, אמינה ובטוחה על פי התקנים משאבת חום איכותית היא משאבה חסכונית שלא מצריכה כסף רב לתחזוקה. היא אמינה ובטיחותית העומדת בכל התקנים. היא משמשת אמצעי חימום במקלחות, בבריכות, במטבחים ובכל מקום שיש בו מים וכמובן מיועדת גם לחימום מתחת לרצפה, להסקה ביתית או להסקה אחרת המבוססת על מים.

במשך שנים הפעילו מכשירי חימום שפעלו באנרגיה שצרכה דלק, אך עם השנים חל מחסור במקורות האנרגיה והמחירים התייקרו מאוד. משאבת חום היא טכנולוגיה שחוסכת באנרגיה ולכן היא מכשיר חימום מצוין בכל רחבי העולם וגם במדינתו הקטנה.

המשאבה מותקנת גם בבתי עסק, במוסדות ובבתים פרטיים אחרים. ניצול הטמפרטורה שמחוץ לבית וחיסכון באנרגייה המשאבה מנצלת את הטמפרטורה שמחוץ לבית ושואבת אותה לבית. מדחס חשמלי משלים את התהליך וצורך עשרים אחוזים מאנרגיית החימום ושמונים אחוזים מאנרגיית הסביבה.

החיסכון הרב בא לידי ביטוי בחיסכון חמישית מהאנרגיה המיוצרת. קיימות משאבות חום מסוגים שונים.

חשוב לבחור משאבה משוכללת העשויה מחומרי גלם באיכות טובה ובטכנולוגיה טובה לא פחות
משאבת שעברה בדיקה תבטיח שהמוצר נמצא באיכות גבוהה. חשוב לעמוד בתקנים בין-לאומיים ובתקן האירופאי.
משאבת חום מספקת מידע על מצבי פעולה וטמפרטורה, כמו כן על סיבות לתקלה. היא משרתת את הבית, את הברכות ואת המבנים התעשייתים. חימום תת רצפתי הדרך היעילה והחסכונית לחימום הבית היא באמצעות משאבת חום! פעילות המשאבה היא שקטה! אם קיימת בדירתכם תקרה גבוהה תוכלו לחמם באמצעות חימום תת רצפתי המתאים לפיזור אטי של החום מלמטה למעלה בחלל גדול.

משאבת החום מוסתרת מתחת לריצוף ולא מגבילה בתכנון המבנה.

חימום תת ריצפתי הוא חימום אחיד כאשר הצנרת מונחת תחת רצפת החדר ומרגישים את החימום בכל פינות החדר. חימום תת ריצפתי מונח ברצפה ודרכה מוזרמים מים מחוממים בזכות תנור הסקה המופעל על ידי חשמל, נפט, סולר או גז. איתור משאבה טובה כדי לאתר משאבה טובה פנו למורשים בעניין. אתרו בחברות השונות דרך אתרי האינטרנט או דרך המלצות חברה אמינה שתבטיח לכם שירות טוב. אל תתפשרו על העניין. זכרו כי המטרה שלכם היא לחסוך אנרגיה רבה ולהשתמש באנרגיית החום הטבעית הקיימת בסביבתכם, לכן ההשקעה היא לטווח ארוך והיא משתלמת במיוחד.