שירות מעליות- כל מה שחשוב לדעת:

שירות מעליות הינו שירות חשוב שכל בניין בארץ ובעולם מוכרח לבצע מדי תקופה. שירות זה נועד על מנת להבטיח שהמעלית עובדת בצורה תקינה ובטוחה ושדיירי הבניין יכולים להמשיך את השימוש בה ללא כל חשש! ובכן, שירות זה הכרחי אפילו אם לא שמתם לב לבעיה כלשהי, מפני שלאחר תקופה מסוימת חלקי המעלית זקוקים לחיזוק, שימון או החלפה, ורק טכנאי מעליות מוסמך יוכל לדעת היכן בדיוק לגעת, מה שיפתור תקלה עתידית.

אמינות

ובכן, בכל דבר וכמו בכל שירות שאנו זקוקים לו, האמינות שחברה מסוימת מייצרת אצלו היא זו שקובעת האם בסופו של דבר נמשיך את הקשר מול החברה או שמא נעדיף שחברה אחרת תתמוך בנו בעת הצורך. כאשר האמינות נפגעת- אנו חושבים שמשקרים לנו במחיר וגובים מאתנו מחיר גבוה מהרגיל ואנו מאמינים שהבעיות לא נפתרו על הצד הטוב ביותר מה שיגרום לנו בסופו של דבר לזמן שירות מעליות של חברה אחרת שתבצע בדיקה נוספת על מנת לאשר כי המעליות תקינה והבעיות כולן נפתרו! במקום לסבך את העניין, ברגע שאתם חוששים ולו לרגע כי חברה מסוימת אינה משדרת אמינות- התרחקו.

מקצועיות

כאשר מדברים על שירות מעליות, זהו שירות שכל בניין מוכרח לבצע מדי כמה חודשים על מנת לשמור על בטיחות הדיירים, חשוב לוודא כי השירות שהחברה מספקת לנו הינו שירות מקצועי! בעצם, רק על ידי שירות מטכנאים מקצועיים תוכלו להיות בטוחים שהמעלית תקינה והבעיה נפתרה, כאר טכנאי מחפף בעבודתו ואינו מבצע אותה במקצועיות נצטרך להזמין את חברת המעליות שניה ולהוציא עוד כספים מיותרים.

הסכם

זהו הוא שלב הכרחי שאין לוותר עליו. גם אם אתם מרגישים שאתם סומכים, מאמינים ובוטחים בחברה שירות מעליות ליתר ביטחון בקשו הסכם שבו כל הסעיפים וההבטחות וכמובן המחיר שיש לשלם מופיע בבירור! לא פעם את התברר כי החוזה הוא זה שמנע אי נעימויות והוצאת כספים נוספים שלא לצורך. יתרה מכך, מומלץ לקרוא את האותיות הקטנות בחוזה שלעיתים מתברר כי הן החשובות ביותר ובכלל לא שמנו לב אליהן.