טיפים שימושיים לבחירת עיצוב מטבחים בסגנון אנגלי

אם אתם מחפשים עיצוב מטבחים בסגנון אנגלי אין כל צורך להרחיק עד לונדון הרחוקה בכדי להתרשם מהדגמים או לרכוש את המטבח. אקרמן amitbachim.co.il - עיצוב מטבחים אנגליים מציע מבחר סגנונות עיצוב של מטבחים בסגנון אנגלי, תוך שילוב של אלמנטים מודרניים והתאמת המטבח לאורח החיים בישראל.

עיצוב מטבחים הוא תחום חוצה מדינות, סגנונות עיצוב ופריטים רבים מגיעים לישראל מכל רחבי העולם. המעצבים המובילים מקפידים להתעדכן בכל הפיתוחים החדשים בתחום ולהציג בפני הלקוחות את המילה האחרונה.

אקרמן עיצוב מטבחים אנגליים מתמחים בעיצוב מטבחים בסגנון אנגלי המתבטא בחומרי גלם באיכות מאוד גבוהה המביאים עמם נוחות ועמידות. הסטנדרטיים של האנגלים מאוד גבוהים, הם מעצבים את המטבח שלהם מתוך מטרה לעשות בו שימוש רב. כמו כן, מזג האוויר הסוער באנגלית מעודד שימוש בחומרי גלם חזקים במיוחד.

עיצוב מטבחים בסגנון אנגלי בישראל

השפעות רבות מגיעות לישראל מאירופה בתחום העיצוב, הבנייה, הבישול וגם האופנה. מעצבי פנים יחד עם מעצבי מטבחים מסיירים לעתים קרובות בתערוכות ושווקים באירופה במטרה לעקוב אחר רעיונות חדשים. המעצבים של אקרמן - עיצוב מטבחים אנגליים מביאים עמם חן מיוחד הבא לידי ביטוי בחריטות על זכוכית, גילוף עיטורים בעץ, מראה כפרי, ארונות תצוגה להצגת סרוויסים של כלי חרסינה, הדפסי דובדבן, בדים משובצים. המטבח האנגלי המסורתי הוא מטבח כפרי בו נעשה שימוש רב בעץ מלא וחמימות משפחתית.
היכן ניתן למצוא בישראל מטבחים מעוצבים אנגליים של אקרמן
אלו אשר מחפשים אחר מטבחים מתוצרת אנגליה יוכלו לפנות אל הספקים המובילים בתחום במטרה לייבא מטבח מחו"ל. פרט לכך, ישנה אפשרות להרכיב מטבח בהתאמה אישית תוך פנייה לחברת אקרמן  עיצוב מטבחים אנגליים. עיצוב מטבחים בסגנון אנגלי אותנטי תמצאו לרוב רק ברשתות המטבחים המובילות.

טיפים שימושיים לעיצוב עצמי של מטבח אנגלי

שימוש בעץ מלא להרכבת ארונות כבדים ורהיטים כבדים יעניק למטבח את המראה האנגלי הכפרי והחמים.

עץ מלא מביא עמו גם עמידות ארוכת שנים, יהיה זה מטבח איכותי בעבורכם למשך עשרות שנים.

מטבחים בסגנון עיצוב אנגלי עושים שימוש רב בצבע הלבן. המראה הסופי אצילי ויוקרתי.

עיטורים עדינים עשויים עבודת יד, ידיות מיוחדות ושאר פריטים מיוחדים מאפיינים את המטבח האנגלי.