בית חכם בזול – כל מה שרציתם לדעת.

העולם שבו אנו חיים הופך לטכנולוגי וחכם יותר ויותר. הטלפונים כבר מזמן לא נועדו רק לשיחות, המחשבים שלנו מסוגלים לעשות דברים מדהימים והמצאות חדשות מופיעות חדשות לבקרים. רבים מהחידושים הללו נועדו להקל על חיינו, ואחת ההמצאות של השנים האחרונות היא "בית חכם". זוהי מערכת שליטה ממוחשבת אשר ניתנת לבקרה ושליטה דרך שלט ראשי, ללא צורך במפסקים או מתגים. במערכת מסוג זה אפשר לתכנן פעולות מראש, לתזמן פעולות מראש ולהיכנס לעולם של נוחות ואיכות חיים מסוג אחר לגמרי.

בשביל מה אני צריך את זה?

רבים שואלים את השאלה הזו, אבל התשובה היא בעצם שכולם צריכים את זה. נכון, אפשר לחיות גם בלי זה, כמו כל המצאה טכנולוגית אחרת ממיקרוגל ועד למחשב נייד. הרעיון אשר מסתתר מאחורי הטכנולוגיה הזו הוא מעבר לצרכנות נוחה יותר, אשר חוסכת גם בחשמל ואנרגיה על ידי כיבוי אורות או מזגנים שאנחנו שוכחים לכבות, מגנה על הבית בצורה חכמה מפני פריצות וגניבות גם כאשר אנחנו לא שם, וכמובן, יוצרת עבורנו סביבת חיים נוחה יותר ומהנה יותר.

כמה זה עולה לי?

בניגוד למה שחושבים, כיום ניתן להפוך את הבית בקלות למערכת בית חכם בזול, ואין צורך להוציא עשרות אלפי שקלים על מערכת מסוג זה. אנחנו מציעים טכנולוגיה יחידה מסוגה בעולם, אשר לומדת את אורח החיים של דיירי הבית ולומדת לקבל החלטות חכמות בנוגע לשליטה במוצרי החשמל אשר בביתנו. ההתקנה פשוטה ולא מסובכת, והמחירים נוחים לכל כיס. בנוסף, כמו שכבר אמרנו המערכת חוסכת בחשמל וכל כן היא וודאי משתלמת גם בטווח הרחוק.

כמה זמן אורכת העבודה?

רבות מהחברות אשר מציעות בית חכם, עושות זאת כאשר אנשים נמצאים בשלבי התכנון של בניית בית, או במהלך שיפוצים. היתרון שלנו הוא מערכת ייחודית ומתקדמת בה אין צורך לחצוב בקירות, אין צורך בהתקנת תשתית, חיווט מסובך וארונות תקשורת. ההתקנה של המערכת היא פשוטה וקלה וכל אחד יכול לרכוש מערכת בית חכם בזול, וליהנות מהיתרונות של נוחות וחיסכון בחשמל בקלות ובמהירות.