תמא 38 ליווי לאורך כל הדרך

תמ"א 38- ליווי צמוד לאורך כל הדרך
מהי תכנית המתאר הארצית- תמ"א 38?
התכנית יוסדה במטרה להגן על מבנים ולהבטיח את יציבותם בשעה חלילה של אסונות טבע מהסוג של רעידות אדמה. התוכנית מחייבת ביצוע של הליכים מורכבים ששומא עליהם להיות מבוצעים אך ורק על ידי אנשי מקצוע מיומנים ואחראיים, אשר מחזיקים בידע הרלוונטי שנדרש. התכנית עצמה כוללת עבודות שיפוצים יסודיות עבור מבנים קיימים בזמן שהדיירים עדיים שוכנים בתוכם. במסגרת הפרויקט של תמ"א 38, מנהלים הקבלנים המוסמכים בתחום בעלי מלאכה שונים לרבות עורכי דין, אדריכלים, מהנדסים ועוד אנשי מקצוע נוספים.
כיצד לזהות קבלני תמ"א 38 מקצועיים?
קבלני תמ"א 38 מחויבים להתנהל גם מול גורמים נוספים דוגמת מועצות מקומיות והדיירים אשר ממשיכים להתגורר במבנה הנתון תחת עבודות הבנייה והשיפוצים. בטיחות המבנה כולו, האיכות של עבודות הבנייה והשיפוצים, משך הזמן של הפרויקט, ובכלל איכות החיים של האנשים השוכנים במבנה הינם ההשלכה הישירה של ניהול נכון אשר מחויב להיעשות על ידי קבלנים אמינים בתחום. טרם השכרת שירותים מקבלן כזה ולא אחר יש להתרשם מעבודות קודמות שבוצעו בניהולם, כמו כן מומלץ לוודא מול לקוחות קודמים שנעזרו בשירותיהם מהי רמת ניסיונם ומקצועיותם.
תכנית המתאר הארצית עשויה להיערך לא מעט זמן ואף להימשך כמספר חודשים. במטרה להימנע מתרחישים בלתי נעימים דוגמת סכסוכים ומחלוקות במהלך הבנייה והשיפוצים, יש לבחור בקבלן מנוסה ואמין, בעל הניסיון והוותק הנדרש בתחום. קבלני תמ"א 38 נדרשים לידע וניסיון בכל הנוגע לעבודות בנייה לשם חיזוק של מבנים. עבודות בנייה מהסוג הזה חייבות להיעשות על ידי קבלנים אשר מתמחים בבניה מחודשת של מבנים או לחילופין בעבודות שיפוץ חיצוניות.
תמ"א 38- חברות אמינות
משה דהן, קבלן בנייה בע"מ, הינה חברה אשר מעניקה מגוון רחב של שירותים שונים בענף הבנייה לרבות עבודות שיפוץ במסגרת תמ"א 38, עבודות שלד עבודות שיפוצים ועוד. אנו שמים דגש בראש ובראשונה על איכות מקסימאלית ורמת שירות גבוהה במיוחד. צוותי העבודה אשר פועלים במסגרת החברה הינם אנשי מקצוע אשר צברו ניסיון רב בכל הנוגע לענף הבנייה, מה שעשוי להבטיח לכם, לקוחותינו, עבודות בנייה איכותיות ובטיחותיות דרך שימוש בחומרי בנייה איכותיים בלבד.