חימום תת רצפתי- כל מה שרציתם לדעת!

האקלים בישראל הוא אקלים "הפכפך" בניגוד למדינות אחרות ודורש חימום תת רצפתי. כאשר מגיע החורף לישראל אנשים רבים מדליקים מערכות אוויר שונות כמו מזגן, תנור, רדיאטור, מפזר חום ועוד. למערכות אוויר אלו, יש לא מעט חסרונות. אם אתם רוצים חורף חם ונעים במיוחד מבלי לסכן את בריאותכם ואת בריאות הסובבים אתכם אתם עושים את ההחלטה הנכונה ומה שעליכם לעשות הוא לבחור איש מקצוע שיתקין עבורכם חימום תת רצפתי. להלן מאמר שמכיל את כל מה שרציתם לדעת בנושא.

מהו חימום תת רצפתי?

החום במהותו עולה מלמטה למעלה. הרעיון של גוף החימום הוא להעביר את אנרגיית החום מלמטה עד למעלה. החום מועבר על ידי צינורת מים חמים או גופי חימום חשמליים שמותקנים מתחת לריצוף.  את הצינורות או את גופי החימום איש המקצוע שהזמנתם מתקין קרוב מתחת לריצוף שבביתכם .לצינורות או לגופי החימום המותקנים קיימת שכבת בידוד תרמי שתפקידה לחמם את הבית או את האזור שבו אתם מתקנים את גוף החימום.

למי זה מתאים

לא כל אחד יכול להתקין חימום תת רצפתי מכוון שעל מנת להתקין את גוף החימום על איש המקצוע לפרק את הריצוף שיש ברשותכם ולהתקין את החימום תחת הריצוף. בדרך כלל תהליך זה מיועד לכל מי שרוצה  לבצע או מבצע שיפוץ, לבנות בית או אזור מסוים כמו לדוגמא מקלחת או לכל מי שמעוניין לבצע ריצוף או הדבקה וזאת מכוון שגוף החימום חייב להיות מתחת לחיפוי כלשהוא.

למה זה כדאי

כפי שציינו, מזג האוויר הישראלי הוא מזג אוויר "הפכפך" ודורש התקנה של גוף חימום שיחמם את הבית מתי שיש צורך בכך. החימום שיותקן יחמם לכם את הבית או אזור מסוים שאותו אתם מעוניינים לחמם בצורה טבעית ויחסוך אנרגיה רבה כאשר מופעלת  כאשר מדליקים מערכות אוויר אחרות, וזו סיבה מספיק טובה.

לסיכום,

 

אם אתם מעוניינים להתקין מערכת חימום תת רצפתי אתם בהחלט עושים את ההחלטה הנכונה. חימום תת רצפתי יחממם לך את הבית בצורה טבעית ותוכלו ליהנות מחורף חם ונעים יותר.