פינוי כספות כבדות ממבנים מרובי קומות

פינוי משרד מקומות גבוהות היא גם כך משימה מאתגרת שלא כל חברת פינוי יודעת לעמוד בה, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר במשימת פינוי כמו פינוי כספות כבדות ממבנים מרובי קומות. המדובר פה באתגר המשלב גם יכולת התמודדות עם משקלים גדולים במיוחד, גם יכולת התמודדות עם פריטים גדולים במיוחד, וגם יכולת התמודדות עם פינוי מקומות גבוהות. לצורך ביצוע משימה כזאת, נדרש גורם מקצועי, אחראי ומיומן שיודע לתת מענה ללקוח תוך שמירה על כל כללי הבטיחות, וטיפול נאות בכספת המפונה לאחר הפינוי שלה.

חברות מקצועיות המתמחות בתחום הפינוי

גורם מקצועי כזה יכול להיות חברת פינוי דירה המציעה גם שירותי פינוי בתחומים אחרים. בישראל, המדובר בחברה אחת או שתיים שמציעות מגוון שירותי פינוי לרבות פינוי בתי ספר, בתי מלון, גני ילדים, מפעלים, משרדים ועוד. חברות אלה מצויידות בכל הידע המקצועי, כלי העבודה וכוח האדם הנדרשים לביצוע משימות מכל סוג, בכל תנאי ובכל קומה.

כלי עבודה ואמצעים נדרשים

פינוי כספות כבדות מקומות גבוהות כרוך באין ספור אתגרים שכל אחד מהם יכול לייצר סיכון בטיחותי של ממש. פינוי כזה לא יכול להתבצע על ידי זוג חברים עם טנדר, ולא יכול להתבצע בצורה הרגילה של פינוי פריטי ריהוט על גבי עגלות קטנות עם באמצעות רצועות גב עבות. פינוי כזה עשוי לדרוש שימוש במנוף מאסיבי שמותקן על גג הבניין במיוחד לצורך ביצוע המשימה. פינוי כזה עשוי לדרוש מכולת פינוי גדולה אותה ניתן להעמיד ממש מתחת לבניין, ופינוי כזה לבטח עשוי לדרוש כלי עבודה מיוחדים לחיתוך ופירוק בהתאם למאפייני משימת הפינוי הספציפית.

חברות פינוי גדולות ומקצועיות יודעות להתמודד עם מצבים אלה, והן יודעות גם כיצד לנהוג בכספת המפונה לאחר פינויה. במקרים בהם הכספת אינה מיועדת לשימוש נוסף, תועבר הכספת למפעל מיחזור, או למכירה לגורם שלישי, הכל בשיתוף פעולה בין חברת הפינוי ובין הלקוח. במקרים אחרים, יוכל הלקוח להעביר את הכספת ליעד אחר שברשותו, ובזאת לסיים את המשימה. בין שכך ובין שכך, חברה המתמחה בתחום הפינוי היא הכתובת הנכונה לביצוע המשימה.