פרקט לחדר ילדים- פונקצוינלי, אסתטי, ונעים למגע

מהפכת העיצוב של הפרקטים כבר הופנמה ויש לה אוהדים רבים בישראל, הפרקטים מעניקים לחדרים בביתנו תחושת חום ואינטמיות, ונעימות הן של מראה והן של מגע. פרקטים מגיעים במגוון גדול של חומרים מעץ לדמוי עץ, לדוגמא פרקט PVC, או למינציה, גרניט דמוי פרקט ועוד, ומגוון הצבעים והדוגמאות הוא עצום, מגווני אדמה לגוונים בהירים, מגוונים מלאכותים ומשמחים במיוחד, לגוונים רשמיים ומלאי כובד ורצינות. על מנת להכיר את עולם הפרקטים מומץ לבדוק את החנויות המתמחות והיבואנים הגדולים בתחום, ולהתאים פרקט לפי החדר, והפונקציה המגורית, לדוגמא פרקט לחדר ילדים שקל יותר לנקותו, שהחום והרכות שהוא משרה מעודד צבעים וצבעוניות בשאר פרטי החדר, כמו ברהיטים ובצבעי הקירות.

איך בוחרים פרקט לחדר הילדים

פרקט מתאים לחדר הילדים צריך לבחור לפי גיל הילד וגודל החדר, לתינוקות ולילדים רכים מומלץ פרקט בהיר שגווניו קלים ומאירים את החדר, אם החדר קטן יחסית יש הגיון בגוון בהיר שייתן תחושת גודל, ואפשר לרדת בסולם הבהירות ככול שהחדר רחב יותר וגדול יותר. לילדים פעילים ובני נוער מומלץ פרקט מט ובעל חוזק, על מנת שיוכל לשרוד את שובביות הגיל, ולהמשיך לתמוך בתחושת השהות ויופיו של החדר. פרקטים לחדר ילדים  אפשר למצוא בטווחי מחירים גמישים ובטווח מעודד צבעים, מרקמים, ותבניות, על מנת שהחדר יהפוך לממלכה הבטוחה של ילדכם. קחו בחשבון שישנם תחליפי פרקט שהינם זולים יותר, ולעיתים אף קלים יותר לתחזוק, המשיגים אפקטים דומים של חום ונעימות, ובדקו את שלל האפשרויות הקיימות בתחום.

פרקט איכותי- רק ממקור אמין ומנוסה

פרקט קל לתחזק, והתחושות שהוא משרה על השוהים בחלל הן של נינוחות, מוגנות, ועושר. אך על מנת שהפרקט ישרת אתכם שנים ארוכות רצוי מאד להשתמש רק בחומרי ניקיון יעודיים לפרקטים, ולהמנע משריטות על לוחות העץ. לעיתים ובמיוחד בחדרי הילדים ניתן לצפות לפגיעות שונות ברצפת הפרקט- אך פרקט חזק ואיכוי יוכל לעמוד בכך ולמשיך לתמוך בתחושת היוקרה והנעימות של החדר. פרקט לחדר ילדים הוא המשכה של מהפכת הפרקטים בעיצוב הבית, ומרגע שהוא נבחר והותקן כול הבית קופץ ברמתו העיצובית, והופך נעים יותר ליושביו. פרקט בגוון מדויק מעודד צבעים וצבכוניות בכול הבית, וקורא לעיצוב פעיל, מענג, ומתגמל לבעלי הבית ולמתארחים בו.