פריצת רכבים

כידוע הרבה מהרכבים כיום מתהדרים בסוג מעט שונה של נעילה. יש רכבים עם קודן, יש רכבים עם אימובילייזר, יש רכבים עם אזעקות, רכבים עם מפתח, סוגי מנעולים שונים וכדומה. על כן אם אדם יודע לפרוץ אל רכב מסוג אחד אין זה אומר שהוא יצליח לפרוץ לרכב אחר. כך שאם מדובר על מנעולן מקצועי, יש לוודא שהוא מתמצא בכול סוגי המנעולים, שהוא יודע כיצד לגשת לכל סיטואציה שקשורה לנעילה לא רצויה של הרכב ושהוא יעשה זאת במהירות וביעילות.

מכנה משותףהרבה פעמים אנשים נתקלים בקושי להיכנס לרכב שלהם כיוון שהם איבדו את המפתחות, המערכת עברה כיול, המערכת החשמלית של הרכב התקלקלה, גנבו להם את המפתחות ועוד סיבות נוספות כאשר המשותף לכולן הוא שיש צורך למצוא פתרון - יש צורך להצטייד במנעולן מקצועי שיעניק את השירות המתאים ביותר כך שתוכלו תוך זמן קצר לשוב ולשבת מאחורי ההגה. זה הזמן לציין את מתי המנעולן - מומחה לפריצת רכבים מכל הסוגים, מאזדאה, סיטרואן ועוד... כל שלא משנה באיזה רכב מדובר, אך כן משנה באיזה מנעולן מדובר.

הגנהפריצה לרכב אינה מסתכמת בחיווט של מספר חוטים כפי שרואים בסרטים, אלא נדרש ציוד ייעודי ונדרשות פעולות ממוקדות כגון קדיחה, איפוס המסך וכדומה. על כן אין לתת לכל אדם שטוען שהוא מוסמך גישה אל הרכב, אלא תמיד יש לקבל המלצות מאנשים שסומכים על דעתם או לחלופין לבקש לראות מהפורץ תעודת יושר והסמכה. רק כך ניתן להיות בטוחים שלא סיכנתם את שלום הרכב הן מבחינת גניבה והן מבחינת הרס המנגנונים השונים.

תזמון ומהירותתזמון גרוע הוא אחד הדברים שמאפיין סיטואציה של מכונית נעולה. תמיד זה קורה ברגע הכי פחות מתאים. זה יכול להיות בבוקר בדרך לעבודה, בדרך לפגישה, בשעות הצהריים כאשר יוצאים להחזיר את הילדים מבית הספר, בערב כאשר חוזרים ממסיבה וכדומה. על כן יש חשיבות שהפורץ אליו פונים הוא כזה שפנוי לחילוץ 24 שעות ביממה ואין צורך להרגיש לא בנוח על ההטרדה. חברה כמו של מתי מכירה בחשיבות הזמינות ועל כן מהווה אופציה נוחה.