עיצוב גינות בסגנון אנגלי

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של עיצוב גינות, אשר שואב השראה מהיסטורית הגינון הענפה, שהתפתחה מימי אנגליה, צרפת ואפילו מיפן. אחד מן הסגנונות הפופלארים ביותר בתחום של עיצוב גינות הינו הסגנון האנגלי, אשר יוכל להעניק לכם השראה גם בתחום של עיצוב גינות גג לבית האישי שלכם.

מהות עיצוב הגינה האנגליתיצירה של גינה אנגלית באה לידי ביוטי בעיקר בצבעים רומנטיים ובחוויה אמיתית של טבע, אשר דורשת מינימום של התערבות, על מנת להיות אוטנטית כמה שיותר. שתילת הצמחים אינה חייבת להיעשות בצורה סדורה, אלא אפשר לבצע את שתילת הצמחים והפרחים בהתאם לרגש שלכם, על מנת שתוכלו לתת מקום לטבע לעשות את שלו. גם כאשר מדובר בתחום של גנות גג תוכלו לראות עיצובים השואבים את ההשראה מן הסגנון האנגלי. הסוד של עיצוב גינות בסגנון האנגלי הינו השילוב הנכון בין הטבע והאסתטיקה לבין הפונקציונאליות של הגינה, לכן, לרוב, תוכלו למצוא גם ערוגות לגידול של מיני ירקות או תבלינים והרבה מרבדי דשא ירוקים. על אף שלא ניתן ליצור פיסות דשא רחבות בגנות גג, תוכלו להקצות מספר אזורים ירוקים יותר.

כיצד ליצור גינה אנגלית?אם החלטתם על עיצוב גינות גג לפי השיטה האנגלית, תוכלו לתת ליד הדמיון להוביל אתכם, ולעשות שימוש בצמחים, שיחים ופרחים לפי תחושת ליבכם. כאמור, מומלץ לשלב מספר סוגים שונים, ולתת מקום גם לפינת ירק, לצמחי תבלין ועוד. בנוסף לכך, מומלץ יהיה להשתמש במספר אביזרי נוי עתיקים, או שנראים כעתיקים, על מנת לחזק את התחושה האנגלית, כמו ספסלי ישיבה מעץ וברזל, פסלים קטנים מאבן ועוד. אם אתם רוצים להגדיל ולעשות, תוכלו להוסיף כמובן מפלי מים או אקווריום קבוע מאבן בתוך גינת הגג.

עיצוב גינות גג בסגנון האנגלי אינו מחייב אתכם ליצור גינת גג אותנטית בדיוק, אבל הוספה של מספר אלמנטים ויצירה של סביבה ירוקה, מוצלת, פורחת ומרהיבה, תוכל להביא לכם פיסה של אנגליה, ממש אל גג הבית שלכם או אל המרפסת הפרטית שברשותכם.